Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez grama makijażu i sztucznych rzęs!

„Nie poznałam Pani, piszą internauci”. Naprawdę jest aż taka różnica?

Marta Cieplak 31 marca 2020 15:31
Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Rozenek-Majdan spędza kwarantannę poza Warszawą, gdzie odpoczywa blisko natury. To jednak oznacza także, że sama musiała zawalczyć z odrastającą hybrydą i wypadającymi rzęsami. Teraz, po niemal trzech tygodniach w izolacji, gwiazda już super naturalnie. I w tym wcieleniu jest absolutnie zachwycająca! Choć niektórzy fani jej nie poznają...

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda na kwarantannie bez makijażu?

Wielokrotnie Małgosia pokazywała się już na Instagramie saute, ale teraz nie ma już nawet śladu po przedłużanych rzęsach. W dodatku zdjęcie zrobione jest naprawdę z bliska, więc można się dokładnie przyjrzeć jej twarzy. Wygląda trochę inaczej niż w pełnym makijażu, ale skóra jest w świetnej kondycji i wygląda bardzo młodo!

Fani są zachwyceni takim wizerunkiem swojej ulubienicy:

(...) Z naturalnymi rzesami wygląda Pani bosko 😍

Nic nie potrzeba poprawiać, piękna jak zawsze.

Małgosiu, jak Ci ten wypoczynek służy😊 Świeża i piękna uroda 😍

Pojawiły się jednak głosy, że Małgosia wcale nie jest na tym zdjęciu do siebie podobna! „Nie poznałam 😀 Panie Radosławie czy to oby na pewno m_rozenek 😜?” Gwiazda odpisała szybko i z humorem: „R mnie codziennie od zawsze widzi bez Make upu wiec się nie zdziwił 🙃”. Z równie dużym luzem odpowiedziała też na komentarz, że jej nosek w ciąży wygląda jak kartofelek: „nos mi rośnie razem z brzuchem 🤦‍♀️😂😂😂”. Doceniamy jej poczucie humory i podkreślamy, że my żadnego kartofelka nie widzimy! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.