Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan w objęciach męża pozuje z gołym brzuszkiem w bieliźnie Calvin Klein!

To zdjęcie przypomina nam fotografię Hailey i Justina Bieber'ów. Sami zobaczcie!

Marta Cieplak 26 marca 2020 20:31
Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Rozenek-Majdan 15 marca podjęła decyzję o wyjeździe z Warszawy, by spędzić ten trudny dla wszystkich czas pandemii z daleka od dużych skupisk ludzkich. Jak sama mówi, bliskość natury i swoista ucieczka z miasta sprawiły, że czuje się bezpieczniej. Dlaczego? Może wychodzić na spacery, by dotleniać organizm (w lesie i na łące obok wynajętego domu raczej nikogo nie spotka) i być tylko w otoczeniu najbliższej rodziny, co także znacznie minimalizuje ryzyko zakażenia koronawirusem. A jest to szczególnie ważne, bo gwiazda jest przecież już w zaawansowanej ciąży! To widać doskonale na ostatnim zdjęciu, które Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na swój feed na Instagramie. Fotka Robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w samej bieliźnie!

Na czarno-białej, klimatycznej fotografii widzimy przede wszystkim piękny, mocno zaokrąglony brzuszek gwiazdy (to już siódmy miesiąc!), na którym leży opiekuńcza dłoń Radosława Majdana. Do tego gwiazda pozuje w samej bieliźnie – klasycznym modelu Calvina Kleina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych - od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk - przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu ... itd 😁 3. Zdrowe żywienie - to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch - tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to 😁 i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży 👍szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą😉 Last but not least 5. Dobre nastawienie - można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Musimy przyznać, że zdjęcie robi wrażenie! Jest eleganckie i casualowe jednocześnie, ma w sobie dużo naturalności i wzbudza same pozytywne uczucia. Nam przypomina w klimacie słynną fotografię Justina Biebera i jego żony Hailey z kampanii CK właśnie. Tylko zobaczcie! Podobne?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@calvinklein #cK50 campaign with my love :) #mycalvins

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan znosi ciążę podczas kwarantanny?

Gwiazda bardzo otwarcie pisze o tym, jak się czuje, kiedy ostatnio była u lekarza i że jest z nim w ciągłym kontakcie.

Na chwilę przed wyjazdem byliśmy na comiesięcznej wizycie. Wtedy tez miałam pobrane badania. Następna wizyta została ustalona na początek kwietnia i na razie raczej się nie odbędzie. Jeszcze dajemy sobie pare dni na decyzje a raczej to moi lekarze tych paru dni potrzebują, pisze.

Dodaje też, że wyjazd z miasta i taki spokojny tryb życia dobrze wpływa na jej nastrój, a tym samym na samopoczucie maluszka:

I ciągle pamiętam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość.

Trzymamy kciuki, by taki stan trwał jak najdłużej! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.