Paulina Krupińska i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Mateusz Stankiewicz, Marlena Bielińska
ze świata urody

Małgorzata Rozenek-Majdan i Paulina Krupińska zachwycają bez makijażu!

Jak osiągnąć taki efekt zwany glass skin?

Marta Cieplak 19 marca 2020 15:29
Paulina Krupińska i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Mateusz Stankiewicz, Marlena Bielińska

Polskie gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu i codziennie namawiają nad wszystkich do tego samego. Dlatego na swoich profilach społecznościowych pokazują jak spędzają wolny czas, w jakie gry grają z rodziną, co jedzą i czy chodzą na spacery. Większość zdjęć pokazuje znane osoby bez makijażu i musimy przyznać, że prezentują się fantastycznie! Naszą uwagę zwróciły szczególnie Małgorzata Rozenek-Majdan i Paulina Krupińska. Tylko zobaczcie jak wyglądają na kwarantannie!

Małgorzata Rozenek-Majdan z efektem glass skin

Glass Skin to trend, który pojawił się kilka kilka lat temu w Korei, ale nadal robi na świecie furorę! O co chodzi? O to, by dzięki właściwej pielęgnacji skóra wyglądała idealnie, bez śladu niedoskonałości, ale przede wszystkim, by była perfekcyjnie gładka i pełna blasku. Jak to osiągnąć?

Sekret tkwi w warstwach. Konieczne jest wiele lekkich produktów nawilżających, dzięki którym skóra staje się miękka jak u niemowlaka, mówi Christina Chang, założycielka marki Glow Recipe.

Teraz mamy na to czas, by na spokojnie nakładać na skórę nie jeden, a kilka kosmetyków. I gwiazdy najwyraźniej robią to samo, bo prezentują się świetnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuje @adwokat_krol za link do artykułu ❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Tylko spójrzcie jak na zbliżeniu wygląda skóra Małgorzaty Rozenek-Majdan! Gładka, pełna blasku, idealna. Do pozazdroszczenia!

Małgorzata Rozenek-Majdan instatories
Fot. Instagram@m_rozenek

Paulina Krupińska nie pozostaje w tyle i też prezentuje się zjawiskowo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teraz kiedy wszyscy powinniśmy zostać w swoich domach, możemy wreszcie się dobrze wyspać😴🏡 Dobry sen😴😴to znaczy jaki? Na pewno długi i nieprzerwalny 😀💪🏻 W związku ze światowym Dniem Snu, który dzisiaj wypada, warto porozmawiać o różnych sposobach na dobry sen. Niektórzy biegają (u mnie się nie sprawdza), inni wietrzą sypialnie, wg badań @sanofipolska połowa badanych uważa, że doskonałym pomysłem na zaśnięcie jest oglądanie TV 🤔(chociaż wiadomo, że niebieskie światło emitowane przez odbiornik jest sygnałem informującym, że jest dzień). Z drugiej strony badania pokazują, jakie konsekwencje Polacy wiążą z zaburzeniami snu/niewysypianiem się: wahania nastroju wskazuje prawie 60% trudności w myśleniu i koncentracji 49% osłabienie odporności 40% (teraz jakże WAŻNE!!!) 🤒🤧🦠 depresję 39,2% problemy z pamięcią 36% Nasz intensywny styl życia i stres sprawiają, że różne metody zasypiania nie są zawsze wystarczające, dlatego w tych szczególnie aktywnych okresach stawiam na Novanoc. Poza tym nowe wyzwanie📺, którego się podjęłam sprawia, że jeszcze bardziej muszę zadbać o swój sen i jego jakość, żeby rano dać z siebie 100% P.S. A jakie są wasze sprawdzone tricki na dobry sen? 😴 #światowydzieńsnu #worldsleepday #novanoc #bebetterinbed #badania #worldsleepmonth #problemyzesnem #ad

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Jeśli chcecie osiągnąć podobny efekt, stawiajcie na wielowarstwową pielęgnację: toniki, serum, esencje i kremy nawilżające. Do tego maseczka z kwasem hialuronowym kilka razy w tygodniu i będzie wyglądać jak... gwiazdy! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.