Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych sneakersach z Zary
Fot. Instagram @m_rozenek
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych sneakersach ze znanej sieciówki!

Nosi je od lat! To jej ulubiony model!

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 20:44
Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych sneakersach z Zary
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie swoje nowe zdjęcie w pięknej ciążowej stylizacji i najmodniejszych sneakersach sezonu. Gwiazda sfotografowała się we Wzgórzach Dylewskich w towarzystwie trzech psów, a mówiąc dokładniej trzech uroczych buldogów o różnym kolorze sierści. Zdjęciu towarzyszył bardzo emocjonalny wpis: "Światowa Organizacja Zdrowia podała, że jak dotychczas nie znaleziono dowodów na to, by zwierzęta domowe mogły ulec zakażeniu koronawirusem. Nie ma zatem możliwości, by człowiek mógł zarazić się np. od psa. Bądźmy zatem odpowiedzialni i empatyczni i dbajmy o swoje zwierzęta, tak jak im to obiecaliśmy biorąc je do siebie. Kiedy wczoraj po raz pierwszy o tym mówiłam, to szczerze myślałam, że to są jakieś pojedyncze przypadki, ale rozmowy z wieloma lek.wet. i przedstawicielami organizacji prozwierzęcych, pokazują że coraz więcej osób w obawie przed koronawirusem, albo porzuca albo chce poddać swoje zwierzęta eutanazji. Kompletnie niewyobrażalne okrucieństwo".

Małgorzata Rozenke-Majdan ciążowa stylizacja w butach sportowych

Naszą uwagę zwróciła również stylizacja gwiazdy. Małgorzata Rozenek-Majdan miła na sobie różowy dres, różową kurtkę oraz najmodniejsze białe buty sportowe na grubej podeszwie. Pochodzą one z kolekcji Zary i kosztowały 199 złotych. Co ciekawe, nie jest to jednak nabytek z najnowszej kolekcji. Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła je już kilka lata temu. Wtedy służyły jej do bardzo różnych stylizacji. Naszą ulubioną jest zwłaszcza ta, w których główną rolę odgrywały bardzo krótkie, dżinsowe spodenki. Na koniec chcemy powiedzieć, że w pełni popieramy apel gwiazdy i... bardzo nam się podoba jej stylizacja. Ulubione ubrania i dodatki powinny być z nami dłużej niż jeden sezon! Zgadzacie się z nami?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Światowa Organizacja Zdrowia @who podała, że jak dotychczas nie znaleziono dowodów na to, by zwierzęta domowe mogły ulec zakażeniu koronawirusem. Nie ma zatem możliwości, by człowiek mógł zarazić się np. od psa. Bądźmy zatem odpowiedzialni i empatyczni i dbajmy o swoje zwierzęta, tak jak im to obiecaliśmy biorąc je do siebie. Kiedy wczoraj po raz pierwszy o tym mówiłam, to szczerze myślałam, że to są jakieś pojedyncze przypadki, ale rozmowy z wieloma lek.wet. i przedstawicielami organizacji prozwierzęcych, pokazują że coraz więcej osób w obawie przed koronawirusem, albo porzuca albo chce poddać swoje zwierzęta eutanazji. Kompletnie niewyobrażalne okrucieństwo. KOCHANI POWTÓRZĘ ‼️ ZWIERZĘ NIE ZARAŻA‼️ a nawet gdyby... 🤷‍♀️😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i mój Gang #gangmajdana😉

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z wizytą u kuzyna Ryszarda😄 wyrósł z niego kawał chłopa, ale serce ma gołębia 😂 najcudowniejszy misiek na świecie❤️ panny prosię pospacerowały. Zjedliśmy pyszny obiad, a przepis na ekspresową zupę dyniową mojej mamy znajdziecie w nowej książce😄 zapomniałabym przedstawić Wam Ciapka😄 to ten czarno-biały piesek o mało oryginalnym imieniu, ale reagował tylko na nie. Przybłąkał się do moich rodziców zimą, z drutem na szyi, wygłodzony, poraniony, wystraszony. Rodzice cierpliwie go leczyli i dbali o niego, więc został 😄 😂🐾Ryś bardzo go lubi i tak sobie jak Flip i Flap razem żyją, mając u moich rodziców raj😄 od razu uprzedzam. Nie pozwalam moim dzieciom jeździć na quadzie. Mój Tato używa go do pracy w ogrodzie, ale Tadek tak chciał na nim zdjęcie😄 TO BYŁ CUDOWNY DZIEŃ 🧚‍♂️🐞🐝🐥🐖🐿🦔

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s go ✈️😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pyś i miś 😜 #sundaymood 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.