Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu. Wygląda fenomenalnie!

Pozowała w okularach przeciwsłonecznych i vintage kurtce swojej mamy

VIVA 28 sierpnia 2019 12:39
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa pojawiła się na jednej z imprez w bardzo nietypowym wydaniu. Wyglądała nieco inaczej niż zazwyczaj i skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Przyszła na wieczorną imprezę w wersji no make up oraz vintage skórzanej kurtce swojej mamy sprzed 30 lat. Stylizację dopełniała 15-letnia torebka marki Prada. Oczywiście na co dzień Julia Wieniawa bardzo często prezentuje się w naturalnym wydaniu, bez makijażu. Ale na wieczorne wyjścia zazwyczaj korzystała z usług profesjonalnych wizażystek. A jej makijaż był nienaganny i skrupulatnie dopracowany. Dlatego tym razem zaskoczyła wszystkich! Na ściance pozowała w okularach przeciwsłonecznych, a powód zdradziła na swoim profilu na instagramie. Okazuje się, że "nie zdążyła pomalować rzęs", dlatego wybrała rockową wersję stylizacji, oznaczając ją jako Vintage baby. Delikatna dziewczęca sukienka na ramiączkach w połączeniu ze skórzaną kurtką i czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, zdobyła serca fanów Julii. Obserwujący gwiazdę użytkownicy bardzo pozytywnie wypowiadali się na jej temat na profilu gwiazdy. Co sądzicie o tej stylizacji?

Uwielbiam twoje makijaże, stylizacje, upięcia włosów na czerwony dywan. Uważam, że ten natural look jest najlepszym ,,makijażem" jaki KIEDYKOLWIEK miałaś!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vintage baby 🖤 #mymothersjacket #naturallook 📸 @fotokibit

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.