Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Julia Wieniawa pokazała się bez makijażu. Wygląda fenomenalnie!

Pozowała w okularach przeciwsłonecznych i vintage kurtce swojej mamy

VIVA 28 sierpnia 2019 12:39
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa pojawiła się na jednej z imprez w bardzo nietypowym wydaniu. Wyglądała nieco inaczej niż zazwyczaj i skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Przyszła na wieczorną imprezę w wersji no make up oraz vintage skórzanej kurtce swojej mamy sprzed 30 lat. Stylizację dopełniała 15-letnia torebka marki Prada. Oczywiście na co dzień Julia Wieniawa bardzo często prezentuje się w naturalnym wydaniu, bez makijażu. Ale na wieczorne wyjścia zazwyczaj korzystała z usług profesjonalnych wizażystek. A jej makijaż był nienaganny i skrupulatnie dopracowany. Dlatego tym razem zaskoczyła wszystkich! Na ściance pozowała w okularach przeciwsłonecznych, a powód zdradziła na swoim profilu na instagramie. Okazuje się, że "nie zdążyła pomalować rzęs", dlatego wybrała rockową wersję stylizacji, oznaczając ją jako Vintage baby. Delikatna dziewczęca sukienka na ramiączkach w połączeniu ze skórzaną kurtką i czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, zdobyła serca fanów Julii. Obserwujący gwiazdę użytkownicy bardzo pozytywnie wypowiadali się na jej temat na profilu gwiazdy. Co sądzicie o tej stylizacji?

Uwielbiam twoje makijaże, stylizacje, upięcia włosów na czerwony dywan. Uważam, że ten natural look jest najlepszym ,,makijażem" jaki KIEDYKOLWIEK miałaś!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vintage baby 🖤 #mymothersjacket #naturallook 📸 @fotokibit

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.