Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame
Metamorfozy gwiazd

Maffashion zaszokowała fanów. Blogerka obcięła włosy na krótko!

Czy to symboliczna zmiana?

Marta Cieplak 22 listopada 2022 11:30
Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest jedną z najbardziej znanych polskich influencerek. Jej konto na Instagramie obserwuje w tej chwili 1,4 mln osób, a ona znana jest nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej zdjęcie trafiło właśnie na okładkę cypryjskiego wydania luksusowego wydania L'Officiel. Jednak choć kariera tylko nabiera rozpędu, to życie prywatne dalekie jest od ideału. Po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim, o którym mówiła cała Polska, Maffashion postawiła na radykalną zmianę i obcięła włosy na krótko. A nawet bardzo krótko. Ta metamorfoza wstrząsnęła światem show-biznesu.

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Aktor ma jedną prośbę…

Maffashion obcięła włosy na krótko

Maffashion i Sebastian Fabijański byli jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Media zaczęły się zastanawiać, dlaczego po narodzinach syna Bastiana nie dodawali wspólnych zdjęć. Ostatecznie okazało się, że w związku nie układało się najlepiej, ale para długo chroniła swoją prywatność. Jednak w pewnym momencie nie dało się już dłużej ukryć, że ten związek nie ma już przyszłości. W końcu Julia Kuczyńska wydała oświadczenie: Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie i stabilnie. Nie jest łatwo i nie wiem czy jestem gotowa na to, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy (mam swoje podejrzenia), którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań. Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie i wydanie oświadczenia, ale jak już mówiłam - komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, wywlekać i prać brudów, to nie jestem ja” powiedziała.

Julia więcej nie chciała o tym mówić, po prostu zajęła się synem i rzuciła w wir pracy. Pojawiła się w kolejnych kampaniach i tworzyła kontent na swój blog i Instagram. I kiedy już myśleliśmy, że nic nas nie zaskoczy, Maffashion opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia oraz filmik w ultra krótkich włosach pofarbowanych na pastelową zieleń. Musimy przyznać, że to spektakularna metamorfoza.

Zmiana jest spektakularna. W takich włosach Maff wygląda jak młoda Sinead O'Connor! Ale fani są zachwyceni i zasypują ją morzem komplementów. Podobnie jak znajomi z branży:

Super! Ostre cięcie! Trzymam kciuki za nowy etap w życiu❤️, napisała Martyna Wojciechowska

Czad! 🔥, skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak

LOVE IT, dodała Anna Markowska

Nam też się bardzo podoba i podziwiamy, że miała odwagę na tak krótkie cięcie. Naszym zdaniem ta zmiana tylko wyjdzie jej na dobre.

Poniżej znajdziecie starsze zdjęcia Maff w długich włosach. W której fryzurze podoba Wam się bardziej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.