nowa-fryzura-ksieznej-kate-2020
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate rozjaśniła włosy! Wszyscy zastanawiają się, dlaczego?

Czy znów jest w ciąży?

Redakcja VIVA! 8 października 2020 15:30
nowa-fryzura-ksieznej-kate-2020
Fot. East News

Księżna Kate spotkała się w tym tygodniu ze studentami pierwszego roku na Uniwersytecie Derby i zaskoczyła zmianą wizerunku! Żona księcia Williama pokazała się bowiem w zupełnie nowym, znacznie jaśniejszym kolorze włosów z karmelowymi pasemkami. Co stoi za tą zmianą?

Nowy kolor włosów księżnej Kate

Nowa fryzura księżnej w Wielkiej Brytanii wywołała furorę. Włosy są wyraźnie jaśniejsze, z widocznymi pasemkami. Mają teraz odcień bardzo ciepły, karmelowy, dzięki czemu księżna wygląda młodziej i lepiej. Warto przypomnieć, że taki kolor sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. A przecież kilka tygodni temu pojawiły się też bardzo niepokojące zdjęcia Kate Middleton, na których widać, że żona księcia Williama jest wyjątkowo szczupła, wręcz wychudzona. Mówiło się także, że jest przemęczona i zestresowana. Może zmiana koloru włosów to właśnie sposób na zakończenie tych spekulacji? Musimy przyznać, że jeśli taki był plan, to zadziałał!

nowy-kolor-wlosow-ksieznej-Kate
Fot. East News

Nie byłby to zresztą pierwszy raz, gdy księżna Kate próbowała właśnie poprzez zmianę fryzury odwrócić uwagę od innych spraw. Tak było miedzy innymi w przypadku ciąż – fryzury miały sprawić, że uwaga opinii publicznej będzie zwrócona na jej wygląd zewnętrzny, a nie na... rosnący brzuszek. Czy i tym razem księżna Kate spodziewa się dziecka? Nie wiadomo.

nowa-fryzura-ksieznej-kate-2020
Fot. East News

Trzeci możliwy powód o którym rozpisuje się brytyjska prasa, to możliwy częściowy lockdown w Anglii. Co to oznacza? W związku z lawinowo zwiększającą się liczbą osób zakażonych po raz kolejny mogą zostać wprowadzone ograniczenia, a wśród nich zamknięcie salonów fryzjerskich. Dziennikarze sugerują, że księżna Kate zdecydowała się na odświeżenie koloru teraz, bo niedługo po prostu może być to niemożliwe. Warto tutaj wspomnieć, że źródła bliskie Kate Middleton przyznały, że w czasie kwarantanny księżna sama farbowała swoje włosy, ale jak wiadomo nie jest to sprawa łatwa. Prawdopodobnie dlatego księżna wolała zapobiec kolejnej takiej sytuacji.

A jak Wy myślicie? Jaki jest powód takiej radykalnej przemiany?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.