Książę William i księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zmaga się z zaburzeniami odżywiania? Tak twierdzi amerykański tabloid

Podobno jej waga spadła do 43 kg!

Redakcja VIVA! 8 października 2020 14:00
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

To nie pierwszy raz, kiedy opinię publiczną obiega informacja o domniemanych zaburzeniach odżywiania Kate Middleton. Pamiętając zmagania księżnej Diany z bulimią, wielu dopatruje się jej również u księżnej Cambridge. Tabloidy na całym świecie trzymają rękę na pulsie, bacznie obserwując zmiany w jej sylwetce. Według jednego z nich księżna Kate waży obecnie zaledwie 43 kg. Jak to argumentują?

Księżna Kate zmaga się z zaburzeniami odżywiania? Tak twierdzi amerykański tabloid

Według amerykańskiego brukowca Star księżna Kate zmaga się z zaburzeniami odżywiania. Bulwarówka domniemanym problemom księżnej Cambridge poświęciła swoją okładkę. Twierdzą, że "noce spędza samotnie, ćwiczy od samego świtu i odwołuje rodzinne kolacje". Podają też, że rzekomo znają powód tak dramatycznej utraty wagi księżnej. O swoją żonę ma zamartwiać się książę William. "Jest szczególnie przerażony, wiedząc, że jego matka sama walczyła z zaburzeniami odżywiania", podaje tabloid. 

Początkowo o zmaganiach księżnej Diany z bulimią wiedzieli nieliczni. Choroba dała o sobie znać już w trakcie jej podróży poślubnej z księciem Karolem. U jej podstaw najprawdopodobniej leżały problemy w relacji z mężem oraz stres, związany z nieustannym życiem w blasku fleszy. "Diana, po latach kiedy udało się jej zwycięsko wyjść z walki z bulimią, mówiła, że choroba dotyka osoby z bardzo niską samooceną. A księżna była jedną z nich, dlatego obwiniała Karola za obojętność i brak czułości", pisze Iwona Kienzler w biografii księżnej Diany. Z powodu narzucających się analogii, wielu dopatruje się podobnych problemów zdrowotnych u żony jej syna. 

Księżna Diana:

Księżna Diana, rocznica śmierci księżnej Diany
Fot. East News

Domniemana choroba Kate Middleton. Podobno waży zaledwie 43 kg

Amerykańska bulwarówka na poparcie swoim domysłów nie przedstawia jednak żadnych rzetelnych dowodów. Spekulacje argumentują zestawieniem aktualnych zdjęć Kate Middleton z jej starszymi fotografiami. Porównali je także ze zdjęciami księżnej Diany, mającymi być dowodem na to, że arystokratki stosują podobne metody ukrywania choroby przed opinią publiczną. Tabloid podaje także, że według ich szacunków waga księżnej Kate spadła do zaledwie 43 kg. Co prawda historia lubi zataczać koło, jednak to zdecydowanie za mało, żeby o czymkolwiek przesądzać. Oby plotki te pozostały zaledwie pochopnymi spekulacjami.  

Księżna Kate:

Księżna Kate, Kate Middleton, 19.06.2020
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Księżna Kate, Kate Middleton, 19.06.2020
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.