Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
Metamorfozy gwiazd

Kinga Rusin pokazała, jak wyglądała 31 lat temu! Fani są w szoku

Dziennikarka wypoczywa na Hawajach

Aleksandra Frankowska 23 sierpnia 2023 12:27
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin podróżuje aktualnie po całym świecie. Na jej Instagramie pojawiły się właśnie zdjęcia z Hawajów, gdzie poleciała wraz z ukochanym. Miejsce to przywołało w niej wyjątkowe wspomnienia, kiedy była tam po raz pierwszy… 31 lat temu! Pokazała zdjęcia z tamtego czasu i musimy przyznać, że absolutnie nic się nie zmieniła! Co za figura!

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin powiedziała wprost, co sądzi o swoim obecnym życiu. Fani ślą gratulacje

Kinga Rusin na Hawajach

Dziennikarka, która w tym roku skończyła 52 lata, pożegnała się z telewizją i wraz z ukochanym Markiem Kujawą ruszyła w świat. Para przemierza kolejne kraje, relacjonując swoje podróże w social mediach. Niesamowite zdjęcia zapierają dech w piersiach. Aktualnie są na Hawajach, skąd Rusin udostępniła zjawiskowe zdjęcia. Na najnowszych wspomina podróż na Maui, dokładnie 31 lat temu.

Fot. Engelbrecht / AKPA

„Zdjęcia sprzed 31 lat… Jeden spędzony na Maui dzień przywrócił dawne wspomnienia. Pobyt tam to miała być dla mnie podróż sentymentalna… W 1992 roku zabrała mnie na Maui moja mama (która wtedy pracowała w Stanach), z okazji moich 21. urodzin. Załączam archwialne zdjęcia zrobione wtedy analogiem, stąd ta jakość „– zaczęła.

Sentymentalna podróż Rusin

Kinga Rusin marzyła o tym, aby pokazać ukochanemu wszystkie te miejsca, które zrobiły na niej ogromne wrażenie wiele lat temu. Niestety hotel, w którym zatrzymała się kiedyś z mamą już nie istnieje, tak samo jak miasteczko, w którym powstał. Wszystko to spłonęło w pożarze.

"Mieliśmy pierwotnie w planach tydzień na Maui. Oczywiście zrezygnowaliśmy mimo iż 95% wyspy jest nietknięte. Chciałam pokazać tu Markowi te wszystkie miejsca, które do dziś tak dobrze pamiętam… No i hotel, w którym zatrzymałam się z mamą 31 lat temu (zdjęcie z mamą, która była wtedy młodsza niż ja teraz, załączam jako drugie w galerii), w centrum historycznej Lahainy… Nie ma go już, nie ma Lahainy…Wszystko spłonęło w ciągu zaledwie kilku godzin, w nocy" – napisała Kinga.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marek Kujawa traktował Kingę Rusin z dystansem. Był pewny, że zdobędzie jej serce. Dziś są bajecznie szczęśliwi

Kinga Rusin na zdjęciach sprzed lat

Zamieszczone przez dziennikarkę zdjęcia pokazują, jak wyglądała 31 lat temu. Zjawiskowa figura, długie, ciemne włosy… nic się nie zmieniło! Czas się dla niej zatrzymał. Wygląda zjawiskowo zarówno teraz, jak i 31 lat temu. Każde zdjęcie zdobi przepiękny uśmiech, a w oczach młodej Rusin widać ogromną ekscytację wyspą. Fotografie zachwycają! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.