Fot. Engelbrecht / AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Marek Kujawa traktował Kingę Rusin z dystansem. Był pewny, że zdobędzie jej serce. Dziś są bajecznie szczęśliwi

„Potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam”

Marcjanna Maryszewska 30 lipca 2023 17:46
Fot. Engelbrecht / AKPA

Od trzynastu lat tworzą udany związek. Relacja Kingi Rusin i jej partnera rozpoczęła się poza granicami Polski — błyskawicznie zaiskrzyło, a dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Mężczyzną, który zawrócił w głowie prezenterce podczas wakacyjnego wyjazdu, jest wykwalifikowany adwokat, Marek Kujawa. Co jeszcze wiemy o jej ukochanym?

Kinga Rusin i Marek Kujawa — historia miłości

Drogi tej dwójki skrzyżowały się w 2010 roku na greckiej wyspie Rodos. Cztery lata wcześniej Kinga Rusin rozwiodła się Tomaszem Lisem po dwunastu latach małżeństwa. Nie spodziewała się wówczas, że wakacyjny wyjazd może odmienić jej losy, choć była otwarta na nową miłość… „To był wrzesień, pusto na plaży, bardzo dużo panów, bardzo mało pań. Dosyć szybko zyskałyśmy grono kolegów, wśród nich był Marek. Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam”, zwierzała się w rozmowie z Galą.

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy, jaki naprawdę jest partner Andrzeja Piasecznego. Przyjaciel artysty ujawnił całą prawdę

Między prezenterką a przystojnym adwokatem szybko zaczęło iskrzyć. Marek Kujawa pozwalał sobie na śmiałe zaczepki oraz chłodne traktowanie kobiety, którą jednak był wyraźnie zainteresowany… „Powiedział ze swadą, że jak ktoś jest tak walczącą feministką jak ja, to niech sobie sam radzi. Pomyślałam wtedy: „no nie, co za gość!”. Zapamiętałam go nie tylko jako inteligentnie złośliwego w stosunku do mnie, ale też niezwykle ciekawie opowiadającego”, relacjonowała. Namiętne uczucie pojawiło się niedługo później… 

Kinga Rusin, Marek Kujawa, 8.09.2012

Fot. Kurnikowski / AKPA

Fot. Kurnikowski / AKPA

Partner Kingi Rusin — kim jest Marek Kujawa?

Przystojny, kilka lat młodszy adwokat wywrócił jej dotychczasowe życie do góry nogami — nie skłamał, gdy pod koniec wyjazdu zapewniał, że właśnie to zamierza uczynić! Kinga Rusin i Marek Kujawa od trzynastu lat tworzą piękny związek, a co ciekawe, do tej pory nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Oboje cenią sobie prywatność, lecz w mediach społecznościowych prezenterki nie brakuje wspólnych zdjęć. 

ZOBACZ TAKŻE: Roberta i Justynę Korzeniowskich dzieli 16 lat. Jest jego trzecią żoną, ale to przy niej odnalazł szczęście

W ten sposób wiemy, że para prowadzi bardzo aktywny tryb życia — wiele czasu spędzają na podróżach, zwiedzając egzotyczne kraje. Od wielu lat brylują razem na ściankach oraz branżowych bankietach, nie kryjąc swojej miłości. Tematów do rozmów im nie brakuje, a uczucie rośnie z każdym dniem… Gwiazda telewizji nie ukrywa, że to właśnie u jego boku zaznała prawdziwego szczęścia i wolności. Pod wpisami na Instagramie nie szczędzi Markowi ciepłych słów. Dzięki niemu spróbowała wielu rzeczy, których bała się próbować w przeszłości. 

Fot. Instagram: kingarusin

Marek Kujawa urodził się 18 października 1974 roku w rodzinie prawniczej. Nie minął się z powołaniem i poszedł w ślady rodziców, z którymi prowadzi jedną z lepszych kancelarii w Warszawie. Kształcił się w Polsce i za granicą — studiował w Warszawie, Poitiers, Cambridge oraz Bonn. Przez cztery lata prowadził zajęcia z prawa cywilnego na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również uznanym negocjatorem i specjalizuje się w obsłudze firm międzynarodowych. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jacek Jeschke pogrążony w żałobie. Uczestnik „Tańca z Gwiazdami" pożegnał najbliższą osobę

Na koncie ma wiele sukcesów zawodowych, jest również pomysłodawcą i założycielem kilku fundacji. Instytucja Negocjacji i Strategii to jeden z jego projektów — jego głównym celem jest wsparcie badań i analiz dotyczących negocjacji oraz strategii przy wykorzystaniu zróżnicowanych nauk. Z kolei fundacja Młode Umysły dla Polski zrzesza absolwentów uczelni wyróżniających się zdolnościami lingwistycznymi i humanistycznymi. Projekt wspiera młodych ludzi w dalszym rozwoju.

Doświadczenie zawodowe Marka Kujawy doceniła także Kinga Rusin. Zakochani są również partnerami biznesowymi —  udzielał wsparcia merytorycznego w kwestiach zarządzania jej marki kosmetycznej, a dziś już aktywnie zajmuje się całą firmą.  

Źródło: Twojstyl.pl, Pudelek.pl, Fakt.pl

Kinga Rusin, Marek Kujawa, 25.05.2012

Fot. Podsiebierska / AKPA

Kinga Rusin, Marek Kujawa, 24.10.2011

Fot. Engelbrecht / AKPA

[Tekst opublikowany na Viva Historie 09.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.