Anna Kalczyńska o wpadce w Dzień Dobry TVN
Fot. Olga Majrowska
URODA gwiazd

Anna Kalczyńska rozpoczęła przygotowania do sezonu wakacyjnego!

Jaki jest sekret jej prefekcyjnej sylwetki?

Olga Figaszewska 20 lutego 2018 06:30
Anna Kalczyńska o wpadce w Dzień Dobry TVN
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska może pochwalić się perfekcyjną figurą. Ale niedawno postanowiła popracować nad swoim ciałem. Gwiazda Dzieńd Dobry TVN rozpoczęła treningi na siłowni. Jaki jest jej sposób na wymarzoną sylwetkę? Znamy odpowiedź.

Sposób Anny Kalczyńskiej na idealną sylwetkę

Prezenterka Dzień Dobry TVN zaczęła się przygotowywać do okresu wakacyjnego. Jest zmotywowana i rozpoczęła już intensywne treningi na siłowni, ale nie poddaje się presji czasu. „Mam plan, by ćwiczyć reguralnie aż do lata. Chcę zgubić kilka kilogramów, wzpocnić sylwetkę przed wakacjami i poczuć się lepiej z własnym ciałem”, zdradziła w rozmowie z Faktem

Dla Anny Kalczyńskiej sport jest bardzo ważny. Stara się biegać i utrzymywać zdrową dietę: ogranicza słodycze, stosuje zdrową dietę. „Co roku mam takie zrywy i zaczynam regularnie odwiedzać siłownię, bo przyznam, że tego nie lubię. Ale trener pan Andrzej, jest bardzo zawzięty i mi nie odpuszcza. Obym tym razem wytrwała!”, dodała. 

 

Dieta Anny Kalczyńskiej

Dziennikarka jest szczęśliwą matką trójki dzieci. Już rok temu Anna Kalczyńska podzieliła się z internautami zdjęciami z urlopu. Prezenterka Dzień Dobry TVN zachwyciła wszystkich swoją idealną sylwetką. 

Ostatnio w rozmowie z Party nie kryła, że powrót do wyglądu sprzed porodu nie należał do najłatwiejszych. Przez całe życie miała swoją „ulubioną” wagę — 52 kilogramy. Kiedy przyjrzała się temu, jaki prowadzi styl życia, postanowiła zmienić wszystko. 

„Ćwiczenia i zdrowa dieta. Schudłam cztery kilo i przyznaję, trzeba dużo silnej woli. Muszę dużo biegać, jeździć na rowerze, mało jeść i pić dużo wody. Ale efekty są!’’, wyznała na łamach magazynu. „Jem dużo warzyw, mięso, ryby, zupy i kasze. Zero cukru, pieczywa i makaronów. I oczywiście sporo ruchu”, dodała z kolei we Fleszu. 

A jakie są Twoje metody na to, by osiągnąć wymarzoną figurę?

Anna Kalczyńska
Fot. East News

 

Wiatr we włosach i słońce na twarzy.. koło zamachowe na jesień i zimę⛵💨

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 

 

Raj 🇬🇷 ❤

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.