Nowy kolor włosów Joanny Opozdy
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Joanna Opozda już tak nie wygląda! Postawiła na nowy, szalony kolor włosów!

To dopiero metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 21 marca 2021 18:27
Nowy kolor włosów Joanny Opozdy
Fot. Instagram

Joanna Opozda po rozstaniu z Antkiem Królikowskim nabrała wiatru w żagle. Młoda, piękna aktorka angażuje się w kolejne projekty i świetnie sobie radzi. W zeszłym roku wybrała się nawet na samotne wakacje na Madagaskar, gdzie oczyściła głowę z nadmiaru emocji i naładowana pozytywną energią wróciła do kraju. Aktorka, która popularność zyskała dzięki roli w serialu Barwy Szczęścia, pochodzi z niewielkiej miejscowości pod Kielcami – z Buska Zdrój. Miała również okazję brać udział w programie Telewizji Polsat Dancing With The Stars, gdzie zajęła 8. miejsce.Tym razem zaszalała jeśli chodzi o swój wizerunek i na swoim Instagramie pokazała się w zupełnie nowym kolorze. Co za zmiana! Tego jej fani się nie spodziewali!

Zobacz też: Joanna Opozda pokazała mieszkanie! Robi wrażenie…

Joanna Opozda zmieniła kolor włosów

Aktorka i modelka może pochwalić się ponadprzeciętną urodą. Docenił ją między innymi włoski magazyn Vogue, na którego łamach publikowane były niegdyś jej zdjęcia. Niektórzy mówią o niej polska Brigitte Bardot, którą zresztą zagrała w jednym z filmów w 2020 roku. Joanna Opozda przyzwyczaiła już fanów do swoich blond włosów, jednak jak widać – kobieta zmienną jest.

Na jej Instagramie pojawiło się dowiem zdjęcie aktorki w różowych włosach! Nawet w tym odcieniu wygląda zjawiskowo, a jak sama przyznaje, róż to jeden z jej ulubionych kolorów. Nieoficjalnie mówi się, że to charakteryzacja do nowego projektu, w który zaangażowała się aktorka. Wolicie ją w blondzie czy w różu? 

Przeczytaj również: Joanna Opozda w odważnej małej czarnej na premierze filmu "Pętla" Patryka Vegi

Nowy kolor włosów Joanny Opozdy
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…