Jennifer Lopez
Fot. Amy Sussman/SHJ2019/WireImage
O tym się mówi!

Jennifer Lopez pokazała umięśniony brzuch pozując w seksownej kreacji!

Jakie są jej ulubione ćwiczenia na płaski i mocny brzuch?

Aleksandra Frankowska 12 października 2021 11:27
Jennifer Lopez
Fot. Amy Sussman/SHJ2019/WireImage

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz kolejny pokazali się wspólnie na ściance i czerwonym dywanie. Para roku, która po 20 latach ponownie jest razem, to cel wszystkich paparazzi. Teraz, kiedy już nie kryją się ze swoim uczuciem, zdjęcia pary na oficjalnych wydarzeniach obiegają cały świat. Tym razem Jennifer Lopez postanowiła zwrócić uwagę również na swoją wyrzeźbioną sylwetkę, a dokładniej – brzuch. Takiej figury pozazdrościłaby jej niejedna 20-latka!

CZYTAJ TEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się w maseczkach na MET Gali 2021. Wow!

52-letnia Jennifer Lopez pokazała umięśniony brzuch

Jennifer Lopez wraz z Benem Affleckiem pojawiła się na premierze Ostatniego pojedynku. 52-latka, która regularnie trenuje, pokazała swój umięśniony brzuch w kreacji, która pięknie go odsłoniła. Niektórzy twierdzą, że J.Lo swój obecny wygląd zawdzięcza uczuciu, które po tylu latach odżyło na nowo.

Na czerwonym dywanie J.Lo prezentowała się zjawiskowo. Postawiła na krótki top, odsłaniający brzuch i spódnicę w tym samym kolorze z rozcięciem na nogę, o długości do ziemi. Brązowo czekoladowy odcień idealnie współgrał z jej opaloną skórą. Wszyscy patrzyli jednak przede wszystkim na jej umięśniony brzuch, który idealnie odznaczał się w tej kreacji.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck zadebiutowali na salonach! Nie szczędzili sobie czułości

Ulubione ćwiczenia Jennifer Lopez

Gwiazda swoją figurę i idealnie wyrzeźbiony brzuch zawdzięcza regularnym treningom. Jakiś czas temu trenerzy Jennifer Lopez zdradzili, jakie ćwiczenia pozwalają jej osiągnąć tak spektakularny efekt. Wokalistak i aktorka wykonuje codziennie 50 podciągnięć nóg na drążku, 50 powtórzeń rope crunch oraz 50 skłonów tułowia na ławeczce z obciążeniem 20 kg. Efekty widać gołym okiem, prawda? Każdy trening J.Lo rozpoczyna się właśnie od takiego rozruchu, ale to nie jedyna tajemnica gwiazdy.

Jennifer Lopez uwielbia też pole dance. W ten sposób angażuje wiele grup mięśniowych, ale przede wszystkim większość partii mięśniowych brzucha. Poprzez napięcie mięśni głębokich jest w stanie wykonywać wiele skomplikowanych figur i kombinacji na rurze, a każde ćwiczenie przyczynia się do poprawy wyglądu jej już i tak niesamowitej sylwetki. 

Dodatkowo, jak przystało na Latynoskę, J.Lo bardzo dużo tańczy. Gwiazda trenuje regularnie do swoich występów a także teledysków. Wówczas najbardziej ćwiczy biodra oraz brzuch. Charakterystyczny dla niej styl, czyli luźne spodnie i krótki top eksponują zawsze to, co Jennifer doskonale wyćwiczyła podczas treningów. I wcale się nie dziwimy, że po tak katorżniczych treningach Jennifer Lopez w wieku 52 lat wygląda co najmniej na połowę mniej!  

Jennifer Lopez
Fot. Arturo Holmes/Getty Images

Jennifer Lopez
Fot. Astrid Stawiarz/Getty Images for 20th Century Studios

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.