Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Para pojawiła się na festiwalu w Wenecji

Konrad Szczęsny 11 września 2021 09:01

Wprost trudno oderwać od nich wzrok! Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się na festiwalu w Wenecji i skradli show. Na czerwonym dywanie chętnie okazywali sobie czułość: obejmowali się a nawet... całowali przed obiektywami aparatów. Ich wspólne zdjęcia szybko podbiły sieć.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - Bennifer po raz drugi

Poznali się na planie filmu „Gigli” w grudniu 2001 roku. Nie od razu między nimi zaiskrzyło, ale podobno gdy ona pierwszy raz spojrzała w jego oczy, coś poczuła. Była jednak wówczas żoną tancerza Crisa Judda. 

Kilka miesięcy później zostali sfotografowani razem w klubie. Udawali, że to przypadkowe spotkanie, ale w kwietniu 2002 Hollywood było już pewne, że są razem. Ona ogłosiła rozwód, on w wywiadzie stwierdził, że „jest jedną z najsłodszych kobiet, z jakimi pracował”. 

Związek wywołał wówczas oczywiście sensację, ponieważ dwie gwiazdy tego kalibru razem zawsze budzą ogromne emocje i zainteresowanie opinii publicznej. Po roku Ben Affleck oświadczył się Jennifer Lopez, mieli nawet wyznaczoną datę ślubu. Początkowo mieli pobrać się w walentynki, później przełożyli go na 14. września 2003 roku. Uroczystość została odwołana zaledwie na cztery dni przed. Oficjalnie z powodu zbytniego zainteresowania mediów.

A nieoficjalnie? Mówiło się, że aktor zaczął podchodzić sceptycznie do całego przedsięwzięcia. Szczególnie wtedy, gdy artystka zażądała od niego podpisania intercyzy. Rozstali się definitywnie w 2004 roku. Jak się okazało, koniec relacji odcisnął bolesne piętno na Jennifer Lopez. Opowiedziała o tym w wywiadzie dla „Vanity Fair” w 2018 roku.

„Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy należę jeszcze do tego biznesu, czy może pozbawił mnie wszystkiego. [...] Mój związek zniszczył się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść”, zwierzyła się.

A jednak postanowili dać sobie kolejną szansę... O ich bliskiej relacji mówi się od maja tego roku.

Czytaj także:  Jennifer Lopez i Ben Affleck – fani dostrzegli u piosenkarki pierścionek z brylantem!

Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

W piątek 10. września para pojawiła się na festiwalu w Wenecji. Wzięli udział w uroczystej premierze filmu Ridleya Scotta „Ostatni pojedynek” – Ben Affleck gra w nim jedną z ról. Akcja tego dramatu historycznego na podstawie książki Erica Jagera dzieje się w XIV-wiecznej Francji. Głównym wątkiem jest spór między księciem Jeanem de Carrougesem (w tej roli przyjaciel partnera Jennifer Lopez, Matt Damon) oraz giermkiem Jakiem Le Grisem (Adam Driver).

Książę oskarża giermka o gwałt na swojej żonie – Margerite de Carrouges (w tej roli Jodie Comer). Zwraca się w końcu do króla, by ten zezwolił na pojedynek sądowy, który ma ostatecznie udowodnić winę giermka i oczyścić dobre imię ukochanej rycerza (jest podejrzewana o krzywoprzysięstwo). 

I właśnie tę niezwykłą, pełną dramatów i emocji historię na festiwalu w Wenecji promowali Jennifer Lopez i Ben Affleck. Para pojawiła się na uroczystej premierze w szampańskich nastrojach. Chętnie okazywali sobie czułość, całowali się i przytulali przed obiektywami aparatów.

Aktorka wybrała na tę okazję obcisłą białą sukienkę projektu Georges Hobeika Couture z wydatnym dekoltem, dobrała do niej biżuterię Cartier, zaś całości dopełniały srebrne sandałki na wysokim obcasie oraz niewielka torebka. Prezentowała się naprawdę zjawiskowo! Stylizacja podkreśliła jej seksowną sylwetkę. Z kolei Ben Affleck postawił na klasyczny, czarny, elegancki garnitur. 

Warto dodać, że to ich pierwsze oficjalne wyjście, odkąd w maju tego roku pojawiły się informacje, że do siebie wrócili...

Ich zdjęcia możesz zobaczyć poniżej!  

Czytaj także:  Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie razem! Romantyczne zdjęcie podbija sieć

1/5
Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok
Copyright @Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images/Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images
1/5

Tak Jennifer Lopez i Ben Affleck prezentowali się na festiwalu w Wenecji. Chętnie okazywali sobie czułość

2/5
Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok
Copyright @Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images
2/5

Jennifer Lopez wybrała na tę okazję olśniewającą białą kreację

3/5
Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok
Copyright @Elisabetta A. Villa/Getty Images
3/5

Para uśmiechała się promiennie do obiektywów aparatów

4/5
Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok
Copyright @Elisabetta A. Villa/Getty Images
4/5

Nie zabrakło również czułych pocałunków

5/5
Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok
Copyright @Elisabetta A. Villa/Getty Images
5/5

Od Jennifer Lopez i Bena Afflecka wprost trudno było oderwać wzrok!

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…