Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie razem! Romantyczne zdjęcie podbija sieć

Wokalistka opublikowała piękną fotografię

Ksenia Krasko 25 lipca 2021 08:20
Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Relacja Jennifer Lopez i Bena Afflecka to jeden z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Plotki o tym, że znowu są razem, pojawiły się po rozstaniu wokalistki z wieloletnim narzeczonym Alexem Rodriguezem, i szybko się potwierdziły. Para nie komentowała jak dotąd doniesień mediów, ale zdjęcia paparazzi budziły ogromne emocje fanów. We współczesnym świecie pewnych rzeczy nie traktuje się jednak poważnie, jeśli nie zostaną potwierdzone na Instagramie... Na ten krok wielbiciele Lopez i Afflecka musieli poczekać, ale właśnie się doczekali. To zdjęcie „Bennifer” zdecydowanie przejdzie do historii zachodniego show biznesu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - historia związku

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się na planie filmu „Gigli” w 2001 roku, kiedy wokalistka związana była z tancerzem Crisem Juddem. Rozwiodła się z nim w lipcu następnego roku i jej relacja z aktorem zaczęła się rozwijać w szybkim tempie. Po kilku miesiącach zakochani ogłosili zaręczyny, a piękny ślub miał odbyć się we wrześniu 2003 roku... Jednak para nagle odwołała ceremonię, a wkrótce potem ogłosiła rozstanie.

Zobacz też: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem? Aktor zabiega o względy byłej ukochanej

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po kilkunastu latach
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Po rozstaniu Affleck związał się z aktorką Jennifer Garner, z którą wziął ślub w 2005 roku. Razem doczekali się trójki dzieci, ale ich małżeństwo nie przetrwało – w 2015 roku ogłosili separację, a trzy lata później się rozwiedli. Jennifer Lopez zaczęła spotykać się z muzykiem Markiem Anthonym, którego później poślubiła, i z którym ma dwójkę dzieci. Po rozwodzie przez dłuższy czas była z baseballistą Alexem Rodriguezem.

Związki Jen i Bena są już przeszłością, a oni sami dali sobie drugą szansę. Zdjęcia zakochanych od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się w mediach – najpierw przyłapano ich na kilku randkach, potem ujawniono, że szukają domu, w którym chcieliby razem zamieszkać, a teraz już oficjalnie wiadomo, że „Bennifer” powraca. To J.Lo opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - historia miłości
Fot. Backgrid/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie razem. Zdjęcie

„Traktują związek bardzo poważnie i chcą, aby przetrwał”, tłumaczyły mediom osoby z bliskiego kręgu pary. Sama Jennifer Lopez w niedawnym wywiadzie przyznała, że „przeżywa teraz najlepszy okres swojego życia” i zapewniła, że jest „bardzo szczęśliwa”. Nie potwierdziła co prawda, że doskonałe samopoczucie to kwestia powrotu do byłego ukochanego, ale fani wiedzieli swoje. I jak się okazuje, mieli rację.

Zobacz też: Jennifer Lopez przyznaje, że jest szczęśliwa. Tak komentuje relację z Benem Affleckiem

Piosenkarka – w co trudno uwierzyć, kiedy się na nią patrzy – właśnie skończyła 52 lata. Z tej okazji na jej Instagramie pojawiła się seria urodzinowych fotografii. Piękna J.Lo pozuje na nich w gustownym bikini, ale tym razem to nie jej świetny wygląd wzbudza sensację – i nic w tym dziwnego, ponieważ na ostatnim z czterech zdjęć, gwiazda pokazała ukochanego, a romantyczny pocałunek wywołał spore emocje.

„To urodziny JLO, ale to ona dała nam prezent”, „Wyglądacie na bardzo szczęśliwych”, „Bennifer znowu razem. Niesamowite”, „Tak długo na to czekaliśmy”, „To jedna z najlepszych wiadomości tego roku” – piszą zachwyceni internauci.

Musimy przyznać, że takie „powroty” mają swój urok, zgadzacie się? 

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem. Para potwierdziła związek
Fot. SCREEN INSTAGRAM @JLO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.