Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Cannes
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Odkryj Festiwal Filmowy w Cannes z Mastercard®

Śledź przebieg Festiwalu razem z Viva!

Artykuł sponsorowany 13 maja 2018 11:52
Cannes
Fot. Adobe Stock

Mastercard® od lat wspiera kino na światowym poziomie, dlatego w tym roku po raz kolejny jest partnerem prestiżowego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Przygotuj się na bezcenne festiwalowe przeżycia z Mastercard®!

Kino nakręca emocje

Magia kina nie kończy się na ekranie, szczególnie na największych festiwalach filmowych – takich jak ten w Cannes. W ciągu najbliższego miesiąca do Francji zawitają najbardziej znane gwiazdy kina, a historie filmowych bohaterów dostarczą widzom inspiracji w życiu codziennym. Mastercard® jest ambasadorem zarówno bezcennych przeżyć, jak i sztuki filmowej, dlatego w tym roku po raz kolejny jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes i innych europejskich festiwali – w Berlinie i Wenecji, a także w Krakowie, w którym niedawno przeżywaliśmy niesamowite emocje na Festiwalu Mastercard® OFF Camera.

Filmowe Lazurowe Wybrzeże

W tym roku już po raz 72. oczy świata filmu zwrócą się w stronę magicznego Lazurowego Wybrzeża. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes przyciąga kinomaniaków z całego świata – tak samo twórców, jak i widzów. Między 14 a 25 maja najbardziej cenieni filmowcy zaprezentują swoje najnowsze filmy. Tegoroczną edycję festiwalu rozpocznie pokaz filmu Jima Jarmuscha „The Dead Don’t Die”, który zawalczy o Złotą Palmę. W Konkursie Głównym zobaczymy też filmy Pedro Almodóvara, Kena Loacha, Xaviera Dolana czy braci Dardenne, a także wyczekiwany film Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”. Na wszystkich wielbicieli dobrego kina czekają ogromne filmowe emocje!

Śledźcie na bieżąco festiwalową relację naszej ekipy i nie przegapcie żadnego ważnego wydarzenia! 

Cannes
Fot. Materiały PR

Materiał powstał we współpracy w Mastercard

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!