James Corman
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

James Corden już tak nie wygląda! Komik przeszedł niesamowitą metamorfozę!

Jaki jest sekret jego diety?

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 17:27
James Corman
Fot. Getty Images

Brytyjski komik, aktor i scenarzysta James Corden zyskuje coraz większe grono fanów. Jego programy z gwiazdami oglądają miliony osób, zwłaszcza ogromnym hitem okazało się Carpool Karaoke. Corden ma obecnie 42 lata, wspaniałą żonę i trójkę dzieci. W ostatnim czasie przeszedł sporą metamorfozę. Zawsze był osobą z nadmiernymi kilogramami, jednak postanowił zmienić swoją sylwetkę i schudł już 16 kilogramów. Jak teraz wygląda James Corden?

Czytaj też: Książę Harry sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Tego nikt się nie spodziewał!

James Corden zrzucił 16 kilogramów

Podstawą zmiany była dieta. James Corden postawił na zdrowe odżywianie, odrzucając fast foody oraz słodycze. Kolejny etap był jednak dla niego najtrudniejszy. Chodzi o ćwiczenia fizyczne – niestety aktor nie za bardzo za nimi przepada. Próbował współpracować z aż 75 instruktorami i zawsze było to dla niego trudne. W końcu postanowił ćwiczyć sam, nie potrafiąc nikomu zaufać, ale efekty już są widoczne na zdjęciach.

Brytyjczyk zrzucił do tej pory aż 16 kilogramów. Zapowiada, że to nie koniec jego walki z nadwagą, jednak wszystko robi w swoim tempie. Być może już niedługo będziemy mogli zobaczyć kolejne efekty jego spektakularnej metamorfozy. 

Jak Wam się podoba James Corden w nowym wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?