George Michael i James Corden
Fot. Pinterest
WSPOMNIENIE

Roześmiany, wesoły, śpiewający swoje największe przeboje. George Michael u Jamesa Cordena

Weronika Bruździak-Gębura 27 grudnia 2016 14:45
George Michael i James Corden
Fot. Pinterest

Madonna, Michelle Obama, Justin Bieber czy Chris Martin z zespołu Coldplay – wszyscy byli w programie „Carpool Karaoke” Jamesa Cordena. Pierwszym gościem był jednak... George Michael!

 

Popularne show Jamesa Cordena

Wychodzi na to, że oprócz ogromnego wpływu na muzykę pop, George Michael przyczynił się też do powstania jednego z najpopularniejszych formatów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych - „Carpool Karaoke”. To część popularnego programu „The Late Late Show” Jamesa Cordena. Dziennikarz, aktor i komik zaprasza do samochodu gwiazdy, z którymi przemierzając ulice Los Angeles śpiewa piosenki. Wśród gości była na przykład Adele.

 

 

Polecamy też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy​

 

George Michael u Jamesa Cordena

Jak to wszystko się zaczęło? W 2011 roku dziennikarz i brytyjski piosenkarz nakręcili skecz dla organizacji charytatywnej Comic Relief, która pomaga potrzebującym w Wielkiej Brytanii i Afryce. W filmiku James Corden występuje jako Smithy – postać z serialu „Gavin &Stacey”, w którym swego czasu grał jako aktor. Razem z Georgem Michaelem jadą samochodem, żartują i śpiewają piosenki zespołu „Wham!”. Właśnie wtedy w głowie Jamesa Cordena zakiełkował pomysł, by stworzyć show oparte na tym formacie. Zobacz wyjątkowe nagranie!

 

 

 

Polecamy też: Tego nikt o nim nie wiedział! George Michael bez rozgłosu pomagał setkom ludzi na całym świecie

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.