George Michael i James Corden
Fot. Pinterest
WSPOMNIENIE

Roześmiany, wesoły, śpiewający swoje największe przeboje. George Michael u Jamesa Cordena

Weronika Bruździak-Gębura 27 grudnia 2016 14:45
George Michael i James Corden
Fot. Pinterest

Madonna, Michelle Obama, Justin Bieber czy Chris Martin z zespołu Coldplay – wszyscy byli w programie „Carpool Karaoke” Jamesa Cordena. Pierwszym gościem był jednak... George Michael!

 

Popularne show Jamesa Cordena

Wychodzi na to, że oprócz ogromnego wpływu na muzykę pop, George Michael przyczynił się też do powstania jednego z najpopularniejszych formatów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych - „Carpool Karaoke”. To część popularnego programu „The Late Late Show” Jamesa Cordena. Dziennikarz, aktor i komik zaprasza do samochodu gwiazdy, z którymi przemierzając ulice Los Angeles śpiewa piosenki. Wśród gości była na przykład Adele.

 

 

Polecamy też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy​

 

George Michael u Jamesa Cordena

Jak to wszystko się zaczęło? W 2011 roku dziennikarz i brytyjski piosenkarz nakręcili skecz dla organizacji charytatywnej Comic Relief, która pomaga potrzebującym w Wielkiej Brytanii i Afryce. W filmiku James Corden występuje jako Smithy – postać z serialu „Gavin &Stacey”, w którym swego czasu grał jako aktor. Razem z Georgem Michaelem jadą samochodem, żartują i śpiewają piosenki zespołu „Wham!”. Właśnie wtedy w głowie Jamesa Cordena zakiełkował pomysł, by stworzyć show oparte na tym formacie. Zobacz wyjątkowe nagranie!

 

 

 

Polecamy też: Tego nikt o nim nie wiedział! George Michael bez rozgłosu pomagał setkom ludzi na całym świecie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?