Sprawdź, jakie fryzury będą najmodniejsze tej wiosny

Aleksandra Charzewska 20 stycznia 2019 14:29

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią... nowe beauty trendy! Jakie fryzury będą najmodniejsze? Instagramowe influencerki już to wiedzą! W nadchodzącym sezonie postaw na klasyczne fryzury z twistem, bardzo krótkie cięcia lub zabawę warstwami. Sprawdź w naszej galerii, jak noszą się trendsetterki!  

1/5
tredny 2019 krótkie włosy
Copyright @Dave Benett/Getty Images for TAG Heuer
1/5

Klasyczny picie cut w tym roku odchodzi w zapomnienie. Jeśli rozważasz krótką fryzurę zdecyduj się na ,,przedłużone" cięcie w stylu Cary Delavingne. 

2/5
tredny 2019 krótkie włosy
Copyright @instagram.com/vanessahudgens/
2/5

Krótszy z tyłu, dłuższy z przodu - takiego longboba lansuje Vanessa Hudgens. W 2019 zainpiruj się fryzurą aktorki i zachwycaj najmodniejszych cięciem. 

3/5
tredny 2019 krótkie włosy
Copyright @instagram.com/lucyhale/
3/5

Fryzura na jaką zdecydowała się Lucy Hale będzie hitem tego roku. Warstwowość i nonszalancja - to cięcie nada Ci unikatowego i bardzo stylowego wyrazu. To idealny wybór na nadchodzącą wiosnę! 

4/5
tredny 2019 krótkie włosy
Copyright @instagram.com/taylorlashae/
4/5

Wiemy już, że delikatna grzywka ,,baby fringe" to najmodniejsza fryzura 2019 roku. Najlepiej prezentuje się przy bardzo krótkim cięciu, kończącym się za uszami. Influencerka Taylor LaShae wygląda w niej świetnie! 

5/5
tredny 2019 krótkie włosy
Copyright @Brett D. Cove / Splash News/EAST NEWS
5/5

Modelka Adwoa Aboah od dawna nosi się bardzo krótko. W tym roku jej charakterystyczna fryzura także znalazła swoje miejsce w beauty trendach. Co wy na to? My jesteśmy na tak! 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.