Oto kosmetyki idealne!

Ksenia Krasko 1 listopada 2019 18:26

Czarny eyeliner i czarna kredka do oczu to ponadczasowe kosmetyki! Jednak, jak podjąć dobrą decyzję i wybrać ten najlepszy, jeśli musisz wybrać jeden produkt z setek tysięcy typów na półkach sklepowych? Szczególnie, że różnorodność jest naprawdę duża: klasyczne eyelinery z cieńszą lub grubszą końcówką, miękkie kredki do oczu w różnych rozmiarach, kosmetyki w żelu... Abyś mogła wybrać najlepszą opcję dla siebie, zasugeruj się poradami profesjonalnych makijażystów gwiazd!  

1/7
Rosie HW, Marc Jacobs
Copyright @instagram.com/hungvanngo/ / mat.prasowe
1/7

Makijażysta Hung Vanngo sięga po eyeliner Marca Jacobsa – najpierw nanosi linię „na próbę”, a już potem rysuje idealną kreskę. Chociaż produkt jest wodoodporny, Hung zaleca stosowanie bazy, aby makijaż był bardziej trwały.

Wodoodporny eyeliner Magic Marc'er, Marc Jacobs Beauty, ok. 115 zł. / marcjacobsbeauty.com

2/7
Adriana Lima, Inglot
Copyright @instagram.com/patrickta/ / mat.prasowe
2/7

Patrick Ta, autor wielu looków Adriany Limy, Belli Hadid i Emily Ratajkowski, stawia na eyeliner w żelu firmy Inglot. Aby wykonać idealne kreski, najpierw nałóż cienie do powiek za pomocą skośnego pędzelka, a następnie eyeliner.

Wodoodporna kremowa konturówka w żelu AMC, Inglot, 44 zł. / inglot.pl

3/7
Kylie Jenner, Sephora
Copyright @instagram.com/makeupbyariel/ / mat.prasowe
3/7

Ariel Tejada, makijażysta klanu Jenner-Kardashian, przyznaje się, że uwielbia kredkę do oczu od Sephory. Według Tejady, produkt ma matowe wykończenie i pomimo wodoodpornej tekstury doskonale się rozprowadza.

Wodoodporna kredka do oczu 12h, Sephora Collection, 25 zł. / sephora.pl

4/7
Emily Ratajkowski, Stila
Copyright @instagram.com/joycebonelli/ / mat.prasowe
4/7

To Joyce Bonelli wykonała pierwsze konturowanie Kim Kardashian! Teraz makijażystka uwielbia malować oczy, i używa do tego kredki Stila. „Weź lustro do ręki i spójrz w dół. To wygodna pozycja, a kreski będą równe”, radzi Bonelli.

Wodoodporny eyeliner Stay All Day, Stila Cosmetics, 92,90 zł. / houseofbeauty.com.pl

5/7
Kim Kardashian, Kylie Cosmetics
Copyright @instagram.com/makeupbymario/ / mat.prasowe
5/7

Makijażysta Kim Kardashian – Mario Dedivanovich – używa kredki do oczu od Kylie Jenner. Według niego, produkt gładko przesuwa się po powiece, łatwo się rozprowadza i bije wszystkie rekordy wytrzymałości!

Kredka do oczu o kremowej konsystencji Kyliner, Kylie Cosmetics, ok. 40 zł. / kyliecosmetics.com

6/7
Cara Develingne, Dempsey
Copyright @instagram.com/romyglow/ / mat.prasowe
6/7

Nowojorska wizażystka Romy Soleimani, która odpowiada za makijaż takich gwiazd jak Cara Delevingne, Natalie Portman i Jessica Chastain, wybiera kredkę do oczu Jillian Dempsey, zawsze w odcieniu Jet Black.

Organiczna kredka do oczu Natural Khôl Eyeliner, Jillian Dempsey, ok. 80 zł. / amazon.com

7/7
Adele, Marc Jacobs
Copyright @instagram.com/adele/ / mat.prasowe
7/7

Michael Ashton, autor słynnych kresek piosenkarki Adele, uwielbia eyeliner Marca Jacobsa. Przede wszystkim za bardzo cienką (tylko 2 milimetry!) końcówkę, która pozwala dostosować szerokość linii i pomalować wewnętrzny kącik oka.

Ultra cienka żelowa kredka do oczu Fineliner, Marc Jacobs Beauty, 115 zł. / sephora.pl

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.