Oto kosmetyki idealne!

Ksenia Krasko 1 listopada 2019 18:26

Czarny eyeliner i czarna kredka do oczu to ponadczasowe kosmetyki! Jednak, jak podjąć dobrą decyzję i wybrać ten najlepszy, jeśli musisz wybrać jeden produkt z setek tysięcy typów na półkach sklepowych? Szczególnie, że różnorodność jest naprawdę duża: klasyczne eyelinery z cieńszą lub grubszą końcówką, miękkie kredki do oczu w różnych rozmiarach, kosmetyki w żelu... Abyś mogła wybrać najlepszą opcję dla siebie, zasugeruj się poradami profesjonalnych makijażystów gwiazd!  

1/7
Rosie HW, Marc Jacobs
Copyright @instagram.com/hungvanngo/ / mat.prasowe
1/7

Makijażysta Hung Vanngo sięga po eyeliner Marca Jacobsa – najpierw nanosi linię „na próbę”, a już potem rysuje idealną kreskę. Chociaż produkt jest wodoodporny, Hung zaleca stosowanie bazy, aby makijaż był bardziej trwały.

Wodoodporny eyeliner Magic Marc'er, Marc Jacobs Beauty, ok. 115 zł. / marcjacobsbeauty.com

2/7
Adriana Lima, Inglot
Copyright @instagram.com/patrickta/ / mat.prasowe
2/7

Patrick Ta, autor wielu looków Adriany Limy, Belli Hadid i Emily Ratajkowski, stawia na eyeliner w żelu firmy Inglot. Aby wykonać idealne kreski, najpierw nałóż cienie do powiek za pomocą skośnego pędzelka, a następnie eyeliner.

Wodoodporna kremowa konturówka w żelu AMC, Inglot, 44 zł. / inglot.pl

3/7
Kylie Jenner, Sephora
Copyright @instagram.com/makeupbyariel/ / mat.prasowe
3/7

Ariel Tejada, makijażysta klanu Jenner-Kardashian, przyznaje się, że uwielbia kredkę do oczu od Sephory. Według Tejady, produkt ma matowe wykończenie i pomimo wodoodpornej tekstury doskonale się rozprowadza.

Wodoodporna kredka do oczu 12h, Sephora Collection, 25 zł. / sephora.pl

4/7
Emily Ratajkowski, Stila
Copyright @instagram.com/joycebonelli/ / mat.prasowe
4/7

To Joyce Bonelli wykonała pierwsze konturowanie Kim Kardashian! Teraz makijażystka uwielbia malować oczy, i używa do tego kredki Stila. „Weź lustro do ręki i spójrz w dół. To wygodna pozycja, a kreski będą równe”, radzi Bonelli.

Wodoodporny eyeliner Stay All Day, Stila Cosmetics, 92,90 zł. / houseofbeauty.com.pl

5/7
Kim Kardashian, Kylie Cosmetics
Copyright @instagram.com/makeupbymario/ / mat.prasowe
5/7

Makijażysta Kim Kardashian – Mario Dedivanovich – używa kredki do oczu od Kylie Jenner. Według niego, produkt gładko przesuwa się po powiece, łatwo się rozprowadza i bije wszystkie rekordy wytrzymałości!

Kredka do oczu o kremowej konsystencji Kyliner, Kylie Cosmetics, ok. 40 zł. / kyliecosmetics.com

6/7
Cara Develingne, Dempsey
Copyright @instagram.com/romyglow/ / mat.prasowe
6/7

Nowojorska wizażystka Romy Soleimani, która odpowiada za makijaż takich gwiazd jak Cara Delevingne, Natalie Portman i Jessica Chastain, wybiera kredkę do oczu Jillian Dempsey, zawsze w odcieniu Jet Black.

Organiczna kredka do oczu Natural Khôl Eyeliner, Jillian Dempsey, ok. 80 zł. / amazon.com

7/7
Adele, Marc Jacobs
Copyright @instagram.com/adele/ / mat.prasowe
7/7

Michael Ashton, autor słynnych kresek piosenkarki Adele, uwielbia eyeliner Marca Jacobsa. Przede wszystkim za bardzo cienką (tylko 2 milimetry!) końcówkę, która pozwala dostosować szerokość linii i pomalować wewnętrzny kącik oka.

Ultra cienka żelowa kredka do oczu Fineliner, Marc Jacobs Beauty, 115 zł. / sephora.pl

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.