Tak, to oni malują Kim Kardashian i Hailey Bieber

Ksenia Krasko 18 marca 2019 13:30

Najpiękniejsze makijaże gwiazd – Kim Kardashian, Hailey Bieber, czy Lady Gagi – to dzieło tych utalentowanych mężczyzn! Są tak dobrzy w swoim fachu, że zostają osobistymi artystami znanych kobiet. To ich pomysłami zachwycamy się podczas Tygodni Mody, i poszukujemy inspiracji na idealny wieczorowy make up.

Tych makijażystów powinnaś obserwować na Instagramie!  

1/5
Copyright @instagram.com/makeupbymario/
1/5

Makijażysta gwiazd Mario Dedivanovic

Dedivanovic zaczynał od kariery w jednym ze sklepów Sephory w Nowym Jorku. Od 12 lat współpracuje z Kim Kardashian West i jest pomysłodawcą jej słynnego na całym świecie konturowania policzków. Mario Dedivanovic jest obecnie jednym z najbardziej wpływowych MUA.

2/5
Copyright @instagram.com/sirjohnofficial/
2/5

Makijażysta gwiazd Sir John

Ten mężczyzna odpowiedzialny jest za niesamowity makijaż Beyonce! Sir John jest jednym z najbardziej uznanych artystów w branży kosmetycznej, a jego profil na Instagramie to prawdziwa gratka dla fanów, ponieważ często wrzuca prawdziwe zdjęcia z ulubionymi gwiazdami.

3/5
Copyright @instagram.com/makeupbyariel/
3/5

Makijażysta gwiazd Ariel Tejada

Ariel Tejada już w wieku 18 lat był uznanym MUA – dzięki temu nawiązał bliski związek ze swoją muzą, Kylie Jenner. Niedługo po tym został jej osobistym makijażystą i przyjacielem, odpowiedzialnym za najbardziej kultowe looki.

4/5
Copyright @instagram.com/aarondemey1/
4/5

Makijażysta gwiazd Aaron de Mey

Dyrektor artystyczny marki Lancome również zdobył sławę. Jest ulubionym artystą takich piękności, jak Miley Cyrus i Kate Upton. Oprócz tego, de Mey regularnie bierze udział w przygotowywaniach pokazów mody i sesjach wydawniczych.

5/5
Copyright @instagram.com/makeupvincent/
5/5

Makijażysta gwiazd Vincent Oquendo

Oquendo zalicza się do ulubionych makijażystów gwiazd i modelek. Najbardziej rozpoznawalną cechą makijażu Vincenta jest jego zamiłowanie do odważnego i metalicznego oka, a także obszerne zastosowanie cieni do powiek. Jego konto na Instagramie to czysta inspiracja!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.