Makijaż na pokazie Victoria's Secret
Fot. Instagram
Ze świata urody

Wiemy kto będzie w tym roku odpowiedzialny za makijaż na pokazie Victoria's Secret!

To jedna z ulubionych makijażystek gwiazd Hollywood!

Marta Cieplak 20 października 2018 13:30
Makijaż na pokazie Victoria's Secret
Fot. Instagram

Wielkimi krokami zbliżają się nie tylko święta, ale też jedno z najważniejszych modowych wydarzeń roku – pokaz Victoria's Secret 2018. Co o nim wiemy? Odbędzie się w Nowym Jorku, mieście, które nigdy nie śpi, a za makijaże aniołków odpowiedzialna będzie słynna makijażystka gwiazd, Charlotte Tillbury! Jedno jest pewne – będzie dużo blasku!

Charlotte Tilbury zrobi makijaż na pokazach Victoria's Secret 2018

Makijażystka pochwaliła si tym newsem na oficjalnym profilu swojej marki na Instagramie. „Nie mogłam się doczekać oficjalnego ogłoszenia, że jestem wyłącznym sponsorem makijażu niebiańskiego, słynnego na całym świecie, kultowego Victoria's Secret Fashion Show 2018, w jednym z moich ulubionych miast - w Nowym Jorku" - powiedziała Tilbury. „Pracowałam już przy tym niesamowitym, legendarnym wydarzeniu, a cudowne supermodelki zainspirowały DNA wielu moich magicznych produktów", dodała.

Popkaz Victoria's Secret zbiegnie się w tym roku z pięcioleciem powstania marki Charlotte Tillbury Makeup, która od początku swojego istnienia jest absolutnym hitem sprzedaży. Charlotte uwielbia blask w makijażu, dlatego wszyscy są przekonani, że nie zabraknie go także tym razem!

Kim jest Charlotte Tilbury

Charlotte pracuje od ponad 20 lat i jest jedną z ulubionych makijażystek największych sław – Kate Moss, Jennifer Lopez czy Kristen Stewart. Pracowała na planach zdjęciowych hollywoodzkich superprodukcji i współtworzyła makijaże do sesji dla największych modowych magazynów. Urodzona w Wielkiej Brytanii swoją młodość spędzała między Londynem a Ibizą, gdzie mieszkała z ojcem-malarzem. Dzięki niemu nauczyła się ogromne kreatywności i wyczucia koloru.

Tak zapewne będą wyglądać kulisy pokazu Vivtoria's Secret 2018!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.