Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Iwona Pavlović przesadziła z opalaniem?!

Zrezygnowała też z charakterystycznej grzywki. Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 23 czerwca 2020 18:30
Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski
Fot. Olga Majrowska

Iwona Pavlović od początku pandemii koronawirusa nie pracuje – Taniec z gwiazdami został przerwany ze względu na COVID-19, więc tancerka i jurorka słynnego show może teraz do woli odpoczywać. Ten czas spędza głównie w ogrodzie, gdzie udało się jej już mocno opalić. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje w białej bluzce, spodniach i trampkach, co jeszcze bardziej podkreśla znacznie ciemniejszy niż zwykle kolor skóry. Czy jednak trochę nie przesadziła z opalaniem?

Opalona Iwona Pavlović bez grzywki - jak wygląda, gdy nie pracuje?

Iwona, znana także jako Czarna Mamba, tak opalona nie była jeszcze chyba nigdy! W dodatku zrezygnowała z grzywki i wygląda zupełnie inaczej. W pierwszym momencie można by jej nie poznać! Zmianę potęgują także okulary optyczne, w których tancerka nigdy nie pokazuje się na wizji, a jedynie na prywatnych zdjęciach.

Na pytanie fanki, czy to opalenizna sztuczna czy prawdziwa, Iwona Pavlović napisała:

Naturalna z ogródka...nie pracuję, więc korzystam...uwielbiam być opalona...to pewnie pozostałość po aktywnym tańczeniu. (...) wiem, że nie powinna być tak mocna. Ale cóż mogę zrobić. Uwielbiam być opalona...

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem gwiazdy:

Po prostu bosko pani wygląda 😍co za uroda😍uwielbiam Panią ❤️❤️❤️❤️

Piękna 😍

Bardzo seksownie i ładnie.

Wspaniały duet czerń i biel....

A my jesteśmy zachwyceni tym, jak 57-letnia jurorka wygląda bez makijażu. Wiele młodszych koleżanek mogłoby jej pozazdrościć pięknej skóry i... perfekcyjnej figury! Choć my mimo wszystko rekomendujemy kremy z wysokim filtrem przed wyjściem do ogrodu:-)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.