Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Iwona Pavlović przesadziła z opalaniem?!

Zrezygnowała też z charakterystycznej grzywki. Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 23 czerwca 2020 18:30
Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski
Fot. Olga Majrowska

Iwona Pavlović od początku pandemii koronawirusa nie pracuje – Taniec z gwiazdami został przerwany ze względu na COVID-19, więc tancerka i jurorka słynnego show może teraz do woli odpoczywać. Ten czas spędza głównie w ogrodzie, gdzie udało się jej już mocno opalić. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje w białej bluzce, spodniach i trampkach, co jeszcze bardziej podkreśla znacznie ciemniejszy niż zwykle kolor skóry. Czy jednak trochę nie przesadziła z opalaniem?

Opalona Iwona Pavlović bez grzywki - jak wygląda, gdy nie pracuje?

Iwona, znana także jako Czarna Mamba, tak opalona nie była jeszcze chyba nigdy! W dodatku zrezygnowała z grzywki i wygląda zupełnie inaczej. W pierwszym momencie można by jej nie poznać! Zmianę potęgują także okulary optyczne, w których tancerka nigdy nie pokazuje się na wizji, a jedynie na prywatnych zdjęciach.

Na pytanie fanki, czy to opalenizna sztuczna czy prawdziwa, Iwona Pavlović napisała:

Naturalna z ogródka...nie pracuję, więc korzystam...uwielbiam być opalona...to pewnie pozostałość po aktywnym tańczeniu. (...) wiem, że nie powinna być tak mocna. Ale cóż mogę zrobić. Uwielbiam być opalona...

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem gwiazdy:

Po prostu bosko pani wygląda 😍co za uroda😍uwielbiam Panią ❤️❤️❤️❤️

Piękna 😍

Bardzo seksownie i ładnie.

Wspaniały duet czerń i biel....

A my jesteśmy zachwyceni tym, jak 57-letnia jurorka wygląda bez makijażu. Wiele młodszych koleżanek mogłoby jej pozazdrościć pięknej skóry i... perfekcyjnej figury! Choć my mimo wszystko rekomendujemy kremy z wysokim filtrem przed wyjściem do ogrodu:-)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.