Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Julia Wieniawa zaskoczyła mocną opalenizną z Bali na premierze Jak poślubić milionera.

Czy aktorka przesadziła z opalaniem?

Marta Cieplak 29 listopada 2019 16:30
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Na wczorajszej premierze filmu Jak poślubić milionera pojawiły się nie tylko odtwórczynie głównych ról – Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak, ale także inne gwiazdy, między innymi Julia Wieniawa. Młoda aktorka pozowała w kolorowej kreacji odkrywającej mocno dekolt, plecy, ramiona i nogi. To, co jednak zaskoczyło najbardziej, to bardzo mocna opalenizna Julii. Widać było, że na wakacjach na Bali aktorka nie chowała się przed słońcem.

Julia Wieniawa na premierze filmu Jak poślubić milionera

Julia wyglądała na ściance pięknie – o jej look jak zawsze zadbał stały team. Makijaż wykonała doktor Makeup, a fryzurę Marta Zawiślańska z Atelier Stylissimo. Lekko rozświetlone pasemka zostały ułożone w duże fale, a kolor opalenizny podkreślił złoty cień na powiekach i rozświetlacz na policzkach.

opalona Wieniawa
Fot. instagram@juliawieniawa

Ale to właśnie opalenizna zrobiła efekt wow, bo była bardzo ciemna! To efekt wyjazdu na obóz jogi na Bali. Niestety było widać, że skóra na twarzy aktorki jest znacznie jaśniejsza niż reszta ciała – najwidoczniej Julia stosowała krem z wyższym filtrem na twarz.

Jedna z fanek bardzo ostro skomentowała kolor skóry aktorki: „Z tą opalenizną masakra. Wyglądasz jak Rutowicz. Wolę Cię naturalną”. Zgadasz się z tą opinią? Faktycznie przesadziła z opalaniem? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.