Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Julia Wieniawa zaskoczyła mocną opalenizną z Bali na premierze Jak poślubić milionera.

Czy aktorka przesadziła z opalaniem?

Marta Cieplak 29 listopada 2019 16:30
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Na wczorajszej premierze filmu Jak poślubić milionera pojawiły się nie tylko odtwórczynie głównych ról – Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak, ale także inne gwiazdy, między innymi Julia Wieniawa. Młoda aktorka pozowała w kolorowej kreacji odkrywającej mocno dekolt, plecy, ramiona i nogi. To, co jednak zaskoczyło najbardziej, to bardzo mocna opalenizna Julii. Widać było, że na wakacjach na Bali aktorka nie chowała się przed słońcem.

Julia Wieniawa na premierze filmu Jak poślubić milionera

Julia wyglądała na ściance pięknie – o jej look jak zawsze zadbał stały team. Makijaż wykonała doktor Makeup, a fryzurę Marta Zawiślańska z Atelier Stylissimo. Lekko rozświetlone pasemka zostały ułożone w duże fale, a kolor opalenizny podkreślił złoty cień na powiekach i rozświetlacz na policzkach.

opalona Wieniawa
Fot. instagram@juliawieniawa

Ale to właśnie opalenizna zrobiła efekt wow, bo była bardzo ciemna! To efekt wyjazdu na obóz jogi na Bali. Niestety było widać, że skóra na twarzy aktorki jest znacznie jaśniejsza niż reszta ciała – najwidoczniej Julia stosowała krem z wyższym filtrem na twarz.

Jedna z fanek bardzo ostro skomentowała kolor skóry aktorki: „Z tą opalenizną masakra. Wyglądasz jak Rutowicz. Wolę Cię naturalną”. Zgadasz się z tą opinią? Faktycznie przesadziła z opalaniem? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…