Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Metamorfozy gwiazd

Dorota Szelągowska bardzo schudła! Pokazała efekty ćwiczeń z trenerem personalnym

Wygląda naprawdę zjawiskowo. „Petarda” komplementują ją fani

Marta Cieplak 15 lipca 2022 20:15
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej znanych projektantek wnętrz w Polsce. Jej seria programów w  których odmienia pokoje, kuchnie, łazienki, a także całe mieszkania oraz domy jest oglądana przez miliony widzów, którzy czerpią z jej projektów inspiracje. Teraz Dorota Szelągowska może zainspirować kobiety nie tylko do metamorfozy wnętrz, ale także własnego wyglądu. Właśnie zaprezentowała jak wygląda jej ciało po regularnych treningach.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Szelągowska jest po trzech nieudanych małżeństwach. Teraz wyznała, co sądzi o byłych mężach

Nowa figura Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska miewała w swoim życiu bardzo trudne momenty, ale udało jej się przetrwać, wychować świetne dzieciaki i spełnić się zawodowo. Może właśnie dzięki swoim doświadczeniom ma spory dystans do tego, jak wygląda. Przez lata jej waga się zmieniała – była raz grubsza, raz chudsza, ale nigdy się tym za bardzo nie przejmowała. Rok temu przyznała nawet: „Co do urody – cała jestem poorana rozstępami. Ważę więcej, niżbym chciała. I zdarza mi się narzekać, ale wolę żyć naprawdę niż w sposób wyretuszowany”, wyznała projektantka wnętrz. 

Jednak jakiś czas temu podjęła wyzwanie, że chce być bardziej fit, mieć więcej energii, a przy okazji także wyglądać szczuplej, bo jak sama mówi, woli się w mniejszym rozmiarze. Teraz na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami, na których widać jej pięknie wymodelowane, szczupłe nogi. 

„Jak patrzę na to zdjęcie, to nawet trochę żałuję wszystkich nienawistnych myśli i przekleństw wypowiadanych pod jego adresem (przyp.red. trenera), jak zmienia 8 w 16 powtórzeń, i udaje, że od początku tak miało być. A wcale nie miało” napisała pod nim.

🔥 Aaaaaaa! 🔥 tylko na tyle mnie stać 🤩🤩🤩, skomentowała nową figurę projektantki Magda Mołek

Na filmiku opublikowanym w ciągu ostatnich dni Dorota Szelągowska pozuje z kolei w czarnych legginsach, które dodatkowo podkreślają jej nowe kształty. Prawda, że wygląda świetnie?

Teraz tylko czekamy aż zdradzi, ile dokładnie i co musiała ćwiczyć, by osiągnąć taki efekt. Bo na pewno wiele kobiet chciałoby mieć dzisiaj nogi jak Szelągowska! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…