Harry Styles tworzy debiutancką kolekcję perfum
Fot. instagram @pleasing / mat.prasowe
o tym się mówi!

Harry Styles tworzy debiutancką kolekcję perfum

Jej zapachy wychodzą poza standardowe kanony

Wiktoria Oskroba 16 listopada 2023 14:30
Harry Styles tworzy debiutancką kolekcję perfum
Fot. instagram @pleasing / mat.prasowe

Jest nie tylko jednym z topowych artystów młodego pokolenia. Poprzez swój oryginalny styl stał się także ikoną mody. Jego wizerunek wkracza w sfery marzeń o świecie pełnym kolorów i pozbawionym barier. Taka również jest jego marka kosmetyczna Pleasing. Teraz jego radosną wizję mamy szansę odkryć poprzez zapachy. Poznaj pierwszą kolekcję perfum od Harry’ego Stylesa!

ZOBACZ TAKŻE: Smakowita pielęgnacja idealna na jesień

Harry Styles debiutuje kolekcją zapachów 

Harry Styles tworzy markę Pleasing od 2021 roku. Od początku jej misją jest zacieranie granic, pobudzanie zmysłów, a nade wszystko radosne doświadczenia. Do tej pory w ofercie mogliśmy znaleźć wielokolorowe zestawy lakierów do paznokci, balsamy do ust, olejki i inne produkty pielęgnacyjne. Teraz marka Harry’ego Stylesa rozszerza ją o kolekcję trzech debiutanckich zapachów nawiązujących do zmysłowych historii!

Poznaj nowe zapachy marki Pleasing od Harry’ego Stylesa

Nowe wody perfumowane marki Pleasing stworzone zostały przez cenionego francuskiego perfumiarza, Jérôma Epinette’a. To właśnie on stoi za ultramodnym Gypsy Water od Byredo czy perfumami Atelier Cologne. W kolekcji stworzonej dla Pleasing znajdziemy zapachy „Closeness”, „Rivulets” i „Bright, Hot”. To wonie pełne ciepłych, rozgrzewających nut, które wtapiają się w naturalny zapach naszej skóry. Ich formuła jest wegańska, pozbawiona parabenów i wykorzystuje naturalne składniki zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Za 100 ml buteleczkę zapłacimy ok. 575 zł.

CZYTAJ TEŻ: Uroda 2023: Rihanna zmieniła kolor włosów na blond!

Skusilibyście się na zapach od Harry’ego Stylesa?  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.