Harper Beckham i Anna Wintour
Fot. Getty Images
ze świata urody

Zobaczcie urodowy pojedynek Harper Beckham vs Anna Wintour!

Córeczka Davida i Victorii skradła całe show!

Marta Cieplak 19 lutego 2019 12:30
Harper Beckham i Anna Wintour
Fot. Getty Images

Podczas pokazu najnowszej, jesiennej kolekcji Victorii Beckham całe show skradła... córka projektantki! Harper jak zawsze towarzyszyła Davidowi Beckhamowi na widowni, a obok nich siedziała guru świata mody – Anna Wintour. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdy nie fryzura dziewczynki,  identyczna do tej, którą od lat nosi naczelna amerykańskiego Vogue!

Harper Beckham kopiuje Annę Wintour?

To podobieństwo jako pierwszy zobaczył David Beckham, który natychmiast opublikował na swoim instastory zdjęcia obu pań:-) Zrobił nawet kolaż, na którym sam ma identyczną fryzurę, ale dopisał, że nie może konkurować z Harper i Anną! Internet pokochał jego poczucie humoru i zdjęcie stało się hitem internetu.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno w wywiadzie dla Yahoo Style David powiedział, że długo był przeciwny obcinaniu włosów Harper i nie zgadzał się na zmianę fryzury, dlatego miała tak długie kosmyki.  Potem w sierpniu 2018 sam wziął nożyczki i skrócił włosy córce. Udokumentowal to na zdjęciu, na którym widać, że było to dla niego wyjątkowo smutne przeżycie!

A jak Wam podoba się Harper w modnym bobie? 

Harper Beckham i Anna Wintour
Fot. Instagram@davidbeckham

Harper Beckham i Anna Wintour
Fot. Instagram@davidbeckham

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.