Halle Berry 2019
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Halle Berry zdecydowała się na kontrowersyjną fryzurę!

Ale miała ważny powód

Marta Cieplak 10 października 2019 17:15
Halle Berry 2019
Fot. East News

Halle Berry słynie nie tylko z doskonałych kreacji aktorskich, ale także perfekcyjnej figury. A przypomnijmy, że ma już 53 lata! Ostatnio gwiazda była widziana na ulicach Nowego Jorku w obcisłym stroju do ćwiczeń i nowej fryzurze – bokserskich warkoczykach. Ten zaskakujący wybór nie był jednak przypadkowy!

Nowa fryzura Halle Berry – bokserskie warkoczyki

Okazuje się, że Halle została zaproszona kilka dni temu na międzynarodowe zawody kobiet w MMA Invicta Fighting Championships w Kansas! Dlaczego? Bo Halle gra główną rolę w reżyserowanym przez siebie filmie Bruised (z ang. posiniaczona) o zawodniczce MMA właśnie. To tłumaczy jej ostrzejszy niż zwykle wizerunek.

Halle Berry w nowej fryzurze warkoczykach
Fot. FORUM

Trening Halle Berry

Ale aktorka ostro trenuje nie tylko ze względu na nowy film. Już od dawna promuje na Instagramie zdrowy styl życia i chętnie pokazuje filmiki z siłowni ze swoim trenerem personalnym, Peterem Lee Thomasem. Co ciekawe, jego prababcia była Polką! „Parzyła kombuchę w swojej piwnicy jeszcze zanim stała się modna. Była uzdrowicielką w swojej wiosce i dawała ten napar do picia chorym osobom. Więc jabłko nie pada daleko od jabłoni i od najmłodszych lat byłem bardzo zainteresowany kwestiami zdrowego stylu życia. Całe dnie jeździłem na rowerze i wspinałam się po drzewach. Zostanie profesjonalnym trenerem było więc tylko kwestią czasu” powiedział w jednym z wywiadów.

Peter Lee dodaje, że wiele osób chciałoby wyglądać jak Halle, ale nie zdają sobie sprawy, że to piekielnie trudne zadanie. Aktorka ćwiczy bardzo intensywnie i dużo. Ostatnio, ze względu na film, najczęściej ćwiczą boks i sztuki walki – Lee jest trenerem karate kyokushin. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starting my week off with a bang...👊🏽

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.