Halle Berry 2019
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Halle Berry zdecydowała się na kontrowersyjną fryzurę!

Ale miała ważny powód

Marta Cieplak 10 października 2019 17:15
Halle Berry 2019
Fot. East News

Halle Berry słynie nie tylko z doskonałych kreacji aktorskich, ale także perfekcyjnej figury. A przypomnijmy, że ma już 53 lata! Ostatnio gwiazda była widziana na ulicach Nowego Jorku w obcisłym stroju do ćwiczeń i nowej fryzurze – bokserskich warkoczykach. Ten zaskakujący wybór nie był jednak przypadkowy!

Nowa fryzura Halle Berry – bokserskie warkoczyki

Okazuje się, że Halle została zaproszona kilka dni temu na międzynarodowe zawody kobiet w MMA Invicta Fighting Championships w Kansas! Dlaczego? Bo Halle gra główną rolę w reżyserowanym przez siebie filmie Bruised (z ang. posiniaczona) o zawodniczce MMA właśnie. To tłumaczy jej ostrzejszy niż zwykle wizerunek.

Halle Berry w nowej fryzurze warkoczykach
Fot. FORUM

Trening Halle Berry

Ale aktorka ostro trenuje nie tylko ze względu na nowy film. Już od dawna promuje na Instagramie zdrowy styl życia i chętnie pokazuje filmiki z siłowni ze swoim trenerem personalnym, Peterem Lee Thomasem. Co ciekawe, jego prababcia była Polką! „Parzyła kombuchę w swojej piwnicy jeszcze zanim stała się modna. Była uzdrowicielką w swojej wiosce i dawała ten napar do picia chorym osobom. Więc jabłko nie pada daleko od jabłoni i od najmłodszych lat byłem bardzo zainteresowany kwestiami zdrowego stylu życia. Całe dnie jeździłem na rowerze i wspinałam się po drzewach. Zostanie profesjonalnym trenerem było więc tylko kwestią czasu” powiedział w jednym z wywiadów.

Peter Lee dodaje, że wiele osób chciałoby wyglądać jak Halle, ale nie zdają sobie sprawy, że to piekielnie trudne zadanie. Aktorka ćwiczy bardzo intensywnie i dużo. Ostatnio, ze względu na film, najczęściej ćwiczą boks i sztuki walki – Lee jest trenerem karate kyokushin. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starting my week off with a bang...👊🏽

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…