Halle Berry 2019
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Halle Berry zdecydowała się na kontrowersyjną fryzurę!

Ale miała ważny powód

Marta Cieplak 10 października 2019 17:15
Halle Berry 2019
Fot. East News

Halle Berry słynie nie tylko z doskonałych kreacji aktorskich, ale także perfekcyjnej figury. A przypomnijmy, że ma już 53 lata! Ostatnio gwiazda była widziana na ulicach Nowego Jorku w obcisłym stroju do ćwiczeń i nowej fryzurze – bokserskich warkoczykach. Ten zaskakujący wybór nie był jednak przypadkowy!

Nowa fryzura Halle Berry – bokserskie warkoczyki

Okazuje się, że Halle została zaproszona kilka dni temu na międzynarodowe zawody kobiet w MMA Invicta Fighting Championships w Kansas! Dlaczego? Bo Halle gra główną rolę w reżyserowanym przez siebie filmie Bruised (z ang. posiniaczona) o zawodniczce MMA właśnie. To tłumaczy jej ostrzejszy niż zwykle wizerunek.

Halle Berry w nowej fryzurze warkoczykach
Fot. FORUM

Trening Halle Berry

Ale aktorka ostro trenuje nie tylko ze względu na nowy film. Już od dawna promuje na Instagramie zdrowy styl życia i chętnie pokazuje filmiki z siłowni ze swoim trenerem personalnym, Peterem Lee Thomasem. Co ciekawe, jego prababcia była Polką! „Parzyła kombuchę w swojej piwnicy jeszcze zanim stała się modna. Była uzdrowicielką w swojej wiosce i dawała ten napar do picia chorym osobom. Więc jabłko nie pada daleko od jabłoni i od najmłodszych lat byłem bardzo zainteresowany kwestiami zdrowego stylu życia. Całe dnie jeździłem na rowerze i wspinałam się po drzewach. Zostanie profesjonalnym trenerem było więc tylko kwestią czasu” powiedział w jednym z wywiadów.

Peter Lee dodaje, że wiele osób chciałoby wyglądać jak Halle, ale nie zdają sobie sprawy, że to piekielnie trudne zadanie. Aktorka ćwiczy bardzo intensywnie i dużo. Ostatnio, ze względu na film, najczęściej ćwiczą boks i sztuki walki – Lee jest trenerem karate kyokushin. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starting my week off with a bang...👊🏽

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!