Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
metamorfozy gwiazd

Sandra Kubicka już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie!

Jak wygląda nowa fryzura Kubickiej?

Redakcja VIVA! 21 kwietnia 2021 10:30
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Modelka i influencerka Sandra Kubicka ma liczne grono fanek, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy followersów! to naprawdę imponująca cyfra. Nic więc dziwnego, że każda zmiana w wyglądzie Sandry wywołuje poruszenie w gronie fanów gwiazdy. Ostatnio zdecydowała się na odważną metamorfozę, której dokonała zupełnie spontanicznie. Kubicka opublikowała film na Instagramie, w którym zaprezentowała nowy kolor włosów oraz… grzywkę. Jak teraz wygląda modelka?

Zobacz także: Sandra Kubicka opowiada Vivie o życiu w Polsce i pracy na wybiegu!

Sandra Kubicka ma nową fryzurę - zmieniła kolor włosów i obcięła grzywkę!

Gwiazda, która niedawno przeprowadziła się do Polski, choć nadal jest w rozjazdach, to większość czasu spędza w kraju. Właśnie wybrała się do swojej przyjaciółki i zarazem fryzjerki. Podczas spotkania zdecydowała się na odważną i spontaniczną zmianę wizerunku. Jak podjęła decyzję o obcięciu grzywki?

 

 

„Taka już moja osobowość.. skończyłam pić kawę, już wychodziłam i poprosiłam @sandra_kpodonou o grzywkę.. po 15 zapartych minutach jej „ABSOLUTNIE NIE” zrobiłyśmy to. No bo jesteśmy dwie szalone Sandry z Łodzi i na dodatek wodniki… KOCHAM DZIĘKUJĘ! Fajnie mieć taka osobę w życiu która popiera Twoje szalone pomysły. NIGDY w życiu nie miałam grzywki bo nie mogłam… a ze teraz mogę robić co chce no to…”

Prawdopodobnie do tej pory Sandra nie mogła pozwolić sobie na grzywkę, gdyż w pracy modelki dużo bardziej praktyczne  jest posiadanie długich włosów - podczas pokazów czy sesji są łatwiejsze do wystylizowania. Musimy przyznać, że wygląda świetnie w nowej fryzurze.
 

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała wnętrza swojego pięknego domu na wsi!

 

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.