Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
metamorfozy gwiazd

Sandra Kubicka już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie!

Jak wygląda nowa fryzura Kubickiej?

Redakcja VIVA! 21 kwietnia 2021 10:30
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Modelka i influencerka Sandra Kubicka ma liczne grono fanek, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy followersów! to naprawdę imponująca cyfra. Nic więc dziwnego, że każda zmiana w wyglądzie Sandry wywołuje poruszenie w gronie fanów gwiazdy. Ostatnio zdecydowała się na odważną metamorfozę, której dokonała zupełnie spontanicznie. Kubicka opublikowała film na Instagramie, w którym zaprezentowała nowy kolor włosów oraz… grzywkę. Jak teraz wygląda modelka?

Zobacz także: Sandra Kubicka opowiada Vivie o życiu w Polsce i pracy na wybiegu!

Sandra Kubicka ma nową fryzurę - zmieniła kolor włosów i obcięła grzywkę!

Gwiazda, która niedawno przeprowadziła się do Polski, choć nadal jest w rozjazdach, to większość czasu spędza w kraju. Właśnie wybrała się do swojej przyjaciółki i zarazem fryzjerki. Podczas spotkania zdecydowała się na odważną i spontaniczną zmianę wizerunku. Jak podjęła decyzję o obcięciu grzywki?

 

 

„Taka już moja osobowość.. skończyłam pić kawę, już wychodziłam i poprosiłam @sandra_kpodonou o grzywkę.. po 15 zapartych minutach jej „ABSOLUTNIE NIE” zrobiłyśmy to. No bo jesteśmy dwie szalone Sandry z Łodzi i na dodatek wodniki… KOCHAM DZIĘKUJĘ! Fajnie mieć taka osobę w życiu która popiera Twoje szalone pomysły. NIGDY w życiu nie miałam grzywki bo nie mogłam… a ze teraz mogę robić co chce no to…”

Prawdopodobnie do tej pory Sandra nie mogła pozwolić sobie na grzywkę, gdyż w pracy modelki dużo bardziej praktyczne  jest posiadanie długich włosów - podczas pokazów czy sesji są łatwiejsze do wystylizowania. Musimy przyznać, że wygląda świetnie w nowej fryzurze.
 

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała wnętrza swojego pięknego domu na wsi!

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…