VIVA! VIDEO

Supervision - wyjątkowy pokaz mody Modivo i eobuwie.pl

Na wybiegu JAC i inne supergwiazdy świata mody.

Artykuł sponsorowany 30 marca 2021 07:53

Rozpoznawalne twarze na wybiegu, dopracowane stylizacje od znanych stylistów, piękna oprawa, rozmach... Za takimi wydarzeniami tęsknimy! Na razie modę przez duże M możemy oglądać tylko online. Na szczęście na wirtualnej widowni mieszczą się wszyscy chętni pasjonaci mody.

Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show

W przypadku Supervision obecność przed ekranem była obowiązkowa, bo współpraca multibrandów Modivo i eobuwie.pl zaowocowała pokazem wiosenno-letnich trendów z wyjątkowym rozmachem. Show transmitowany był jednocześnie na stronach Modivo i eobuwie.pl,  na kanałach w mediach społecznościowych, a także na kilkunastu rynkach zagranicznych. Inspirowany siłami natury, pokaz wyróżniał się przepięknymi wizualizacjami piasku, fal czy zboża poruszanych wiatrem, zwiastującym ekscytujące zmiany.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. mat. prasowe

Na zdj.: Jakob Kosel.

Na wybiegu zobaczyliśmy całą plejadę gwiazd - od Moniki JAC Jagaciak, która otworzyła i zamknęła pokaz, przez uwielbianych uczestników "Top Model" - Jakoba Kosela i Karolinę Pisarek, aż po popularnych Sandrę Kubicką, Piotra Czaykowskiego i Rafała Jonkisza.

Cenię sobie pracę wśród ludzi i energię, którą mogę z nimi wymienić. Brakowało mi ludzi i atmosfery, związanej z pokazem mody. Mimo tego, że zrobiliśmy to wydarzenie online i tak fajnie było spotkać się ze wszystkimi i pracować wspólnie przy tak wielkim projekcie, jak Modivo i eobuwie.pl Supervision Fashion Show - podsumowała to wyjątkowe wydarzenie Monika Jagaciak.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. Pokaz Modivo wiosna-lato 2021

Na zdj.: Monika Jagaciak w sukni Patrizia Pepe.

Wiosenne propozycje Modivo i eobuwie.pl

Międzynarodowy charakter wydarzenia podkreślił udział stylistów z czołowych magazynów o modzie. Gościnnie sylwetki przygotowały m. in. stylistki z "Vogue Czechoslovakia" czy rumuńskiego "Cosmopolitan", a także Karolina Limbach z "ELLE", Maja Naskrętska z "Glamour" czy Karla Gruszecka z "Vogue".

Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond oraz Rage Age. Zobaczyliśmy zarówno stylizacje monobrandowe, jak różowo-złoty look JAC z otwarcia pokazu czy błękitne athleisure od Guess Karoliny Pisarek, jak również przemyślane kompozycje z nowości różnych prestiżowych marek.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. mat. prasowe

Na zdj.: Karolina Pisarek w komplecie Guess.

Pokaz swobodnie łączył ze sobą trendy high fashion - monochromatyczne sylwetki, nawiązania do lat 80. i 90. czy elementy boho, z elementami sportowego athleisure czy klasycznym business casual na co dzień. Modivo udało się zaprezentować różnorodną mapę wiosenno-letnich tendencji, jednocześnie zachowując spójność między sylwetkami damskimi i męskimi.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. mat. prasowe

Na zdj.: Sandra Kubicka w stylizacji Guess.

Tak będziemy nosić się tej wiosny!

Partnerami technologicznymi pokazu byli Mastercard oraz PayU.

Materiał powstał z udziałem sklepu Modivo i eobuwie.pl.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.