VIVA! VIDEO

Supervision - wyjątkowy pokaz mody Modivo i eobuwie.pl

Na wybiegu JAC i inne supergwiazdy świata mody.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 30 marca 2021 07:53

Rozpoznawalne twarze na wybiegu, dopracowane stylizacje od znanych stylistów, piękna oprawa, rozmach... Za takimi wydarzeniami tęsknimy! Na razie modę przez duże M możemy oglądać tylko online. Na szczęście na wirtualnej widowni mieszczą się wszyscy chętni pasjonaci mody.

Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show

W przypadku Supervision obecność przed ekranem była obowiązkowa, bo współpraca multibrandów Modivo i eobuwie.pl zaowocowała pokazem wiosenno-letnich trendów z wyjątkowym rozmachem. Show transmitowany był jednocześnie na stronach Modivo i eobuwie.pl,  na kanałach w mediach społecznościowych, a także na kilkunastu rynkach zagranicznych. Inspirowany siłami natury, pokaz wyróżniał się przepięknymi wizualizacjami piasku, fal czy zboża poruszanych wiatrem, zwiastującym ekscytujące zmiany.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. mat. prasowe

Na zdj.: Jakob Kosel.

Na wybiegu zobaczyliśmy całą plejadę gwiazd - od Moniki JAC Jagaciak, która otworzyła i zamknęła pokaz, przez uwielbianych uczestników "Top Model" - Jakoba Kosela i Karolinę Pisarek, aż po popularnych Sandrę Kubicką, Piotra Czaykowskiego i Rafała Jonkisza.

Cenię sobie pracę wśród ludzi i energię, którą mogę z nimi wymienić. Brakowało mi ludzi i atmosfery, związanej z pokazem mody. Mimo tego, że zrobiliśmy to wydarzenie online i tak fajnie było spotkać się ze wszystkimi i pracować wspólnie przy tak wielkim projekcie, jak Modivo i eobuwie.pl Supervision Fashion Show - podsumowała to wyjątkowe wydarzenie Monika Jagaciak.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. Pokaz Modivo wiosna-lato 2021

Na zdj.: Monika Jagaciak w sukni Patrizia Pepe.

Wiosenne propozycje Modivo i eobuwie.pl

Międzynarodowy charakter wydarzenia podkreślił udział stylistów z czołowych magazynów o modzie. Gościnnie sylwetki przygotowały m. in. stylistki z "Vogue Czechoslovakia" czy rumuńskiego "Cosmopolitan", a także Karolina Limbach z "ELLE", Maja Naskrętska z "Glamour" czy Karla Gruszecka z "Vogue".

Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond oraz Rage Age. Zobaczyliśmy zarówno stylizacje monobrandowe, jak różowo-złoty look JAC z otwarcia pokazu czy błękitne athleisure od Guess Karoliny Pisarek, jak również przemyślane kompozycje z nowości różnych prestiżowych marek.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. mat. prasowe

Na zdj.: Karolina Pisarek w komplecie Guess.

Pokaz swobodnie łączył ze sobą trendy high fashion - monochromatyczne sylwetki, nawiązania do lat 80. i 90. czy elementy boho, z elementami sportowego athleisure czy klasycznym business casual na co dzień. Modivo udało się zaprezentować różnorodną mapę wiosenno-letnich tendencji, jednocześnie zachowując spójność między sylwetkami damskimi i męskimi.

Pokaz Modivo wiosna-lato 2021
Fot. mat. prasowe

Na zdj.: Sandra Kubicka w stylizacji Guess.

Tak będziemy nosić się tej wiosny!

Partnerami technologicznymi pokazu byli Mastercard oraz PayU.

Materiał powstał z udziałem sklepu Modivo i eobuwie.pl.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.