Sandra-Kubicka-2020a
Fot. Instagram/SandraKubicka
O tym się mówi!

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie z przeszłości w naturalnym kolorze włosów!

Gwiazda przeszła niezwykłą metamorfozę!

Aleksandra Frankowska 2 lutego 2021 16:27
Sandra-Kubicka-2020a
Fot. Instagram/SandraKubicka

Sandra Kubicka po powrocie do Polski kupiła ogromny dom, w którym wydaje się bardzo szczęśliwa. Modelka, którą znamy przede wszystkim z jasnego koloru włosów, postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciami z przeszłości. Jej naturalny kolor włosów zdziwił fanów! Bardzo się zmieniła?

Kariera Sandry Kubickiej jako modelki

Modelka, która całe życie spędziła w Stanach Zjednoczonych, modelką została w wieku lat 13. Początkowo nie chciała pozować do zdjęć, jednak z czasem zmieniła zdanie.

Gdybym miała córkę, odradzałabym jej pracę w tak młodym wieku. Moja mama zawsze uważała, że zostanę gwiazdą. No i był casting w centrum handlowym i mama mnie pchnęła. Tak się zaczęło. Na początku nie chciałam tego robić, ale po kilku sesjach pokochałam.

Bycie modelką wymaga jednak wielu poświęceń. Kubicka zdecydowała się między innymi na operację biustu, aby nie stracić intratnego kontraktu. Po rozstaniu z narzeczonym i powrocie do Polski realizuje mniej kampanii, jednak wciąż aktywnie działa w zawodzie.

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie w naturalnym kolorze włosów

Obecnie Kubicka świetnie prosperuje w Polsce jako businesswoman. Stworzyła swoje własne perfumy oraz prowadzi konto na Instagramie, które wciąż przyciąga nowych fanów.

Na swoim instastory opublikowała niedawno zdjęcia z przeszłości, kiedy nie była jeszcze tak znana. Fanów najbardziej zszokował jej naturalny kolor włosów – ciemny blond, wpadający nawet lekko w brąz. Po figurze Kubickiej można stwierdzić, że od zawsze była szczupła nie miała żadnych problemów z wagą. Podoba Wam się w naturalnym wydaniu? 

Sandra Kubicka kilka lat temu
Fot. Instagram

Sandra Kubicka z przeszłości
Fot. Instagram

Sandra Kubicka naturalny kolor włosów
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.