W STYLU GWIAZD

Księżna Kate wie, jak dodać elegancji zwykłemu kucykowi!

Ten trick stosuje też Emma Stone!

Aleksandra Charzewska 4 grudnia 2018 13:59
kucyk kate
Fot. Getty Images

Włosy księżnej Kate zawsze wyglądają idealnie! Jak to możliwe? Jej fryzjer wyznał, że do ich okiełznania używa odrobiny kosmetyków wygładzających i zapobiegających puszeniu. Właśnie dlatego gdy żona księcia Williama zdecyduje się na rozpuszczoną fryzurę, zawsze wygląda na perfekcyjnie ułożoną. Ostatnio jednak, księżna częściej decyduje się na spięcie włosów w koński ogon. Ale nie taki zwykły! Żeby prezentował się bardziej stylowo, stosuje jeden prosty trick. Jaki?

Sposób księżnej Kate na stylowy koński ogon

Czarna, aksamitna wstążka zawiązana na gumce kucyka to ulubiony sposób księżnej na dodanie fryzurze odrobiny elegancji i szyku. Teraz, gdy decyduje się na związanie włosów nigdy o niej nie zapomina! Jest to jeden z najprostszych sposobów, na odmienienie charakteru uczesania. Zwykłą, kupioną w pasmanterii wstążkę wystarczy zawiązać na kokardkę i… już! Gotowe spinki i gumki z kokardami kupisz już za kilkanaście złotych w popularnych sieciówkach, np. Reserved.

Aksamitna wstążka to trick, który stosuje nie tylko Kate! Inne gwiazdy wykorzystują go równie często. Emma Stone, Gwyneth Paltrow i Jennifer Ainston zaprezentowały podobne fryzury na czerwonym dywanie, a Emily Ratajkowski swoją kokardę na końcu warkocza! Inny sposób na wykorzystanie aksamitnej wstążki znalazły Mandy Moore, Margot Robbie i Millie Bobby Brown. aktorki zawiązały je na kokach.

  Wszelkie akcesoria do włosów są w tym sezonie bardzo modne! Wpięta we włosy wysadzana kryształkami spinka lub zawiązana wstążka nadadzą szyku nie tylko świątecznym stylizacjom.  

fryzury na święta w stylu gwiazd
Fot. James Shaw/Photoshot/East News

kucyk kate
Fot. Getty Images

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.