Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Farba i doczepy. Ewa Minge szokuje ekstremalną metamorfozą! 

„Wygląda Pani jak wróżka” piszą fani!

Marta Cieplak 28 lutego 2021 17:31
Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Minge od lat kojarzona była z burzą rudych włosów. W końcu to kolor dość rzadki w polskim show-biznesie. Teraz jednak musimy przyzwyczaić się do zupełnie nowego wizerunku gwiazdy, bo Ewa Minge zdecydowała się zostać blondynką! Przefarbowała włosy na najmodniejszy niemal siwy/srebrny odcień i wygląda w nim nieziemsko. Sami zobaczcie!

Ewa Minge przefarbowała włosy na blond

W to, co zobaczyliśmy na Insagramie projektantki w pierwszym momencie trudno było uwierzyć. Ale po dokładnym przyjrzeniu się okazało się, że to prawda. Słynna rudowłosa projektantka postanowiła pożegnać się z charakterystycznym odcieniem na rzecz równie oryginalnego, srebrnego, koloru.

Jak sama przyznała, wcale nie było to zadanie łatwe ani podjęte pod wpływem emocji: 

Szykując się kilka miesięcy do takiej zmiany przetestowałam wszystkie metody rozjaśniania, przedłużania, systemów itp (...) Udałam się do świetnego fryzjera i efekt dla mnie bombowy . Przypominam, to moja głowa i moje życie, ważne wiec co ja lubię 😉, napisała na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Minge (@eva_minge)

Efekt? Jak sama to określiła: „Siwe, srebrne...trochę artystyczne jak moje życie ostatnio.”

Naszym zdaniem ta zmiana już teraz zasługuje na miano metamorfozy roku! Nie wiemy, czy komukolwiek uda się ją przebić. Fani są zachwyceni nowym wyglądem Ewy Minge i piszą pod postem setki pochlebnych komentarzy:

Wygląda Pani jak wróżka

Pięknie Pani wygląda! Świetna decyzja ❤️

Najpiękniej 😍

Przy okazji Ewa Minge przyznała też, że dla takiego efektu zdecydowała się na przedłużanie włosów metodą mikro. Efekt jest powalający!

Ewa Minge współpraca z Allegro

Ale post, który opublikowała projektantka nie dotyczył jedynie zmiany jej wyglądu, a przede wszystkim nowej inicjatywy, w której wzięła udział. Chodzi o współpracę z Allegro, dzięki której ma powstać specjalna platforma modowa promująca polskich projektantów i twórców:

„Uprawiając sztukę i modę od dłuższego czasu, przyglądając się od kilku lat absurdowi wartości budowanych na iluzorycznej rzeczywistości instagrama podjęłam decyzje o rewolucji, nie tylko tej na głowie. Będę mocno wspierać polskie marki modowe, polskich projektantów i producentów. Łącząc siły z potężnym graczem na rynku sprzedaży internetowej pokażemy Wam wkrótce co jest dobre, uczciwe, własne, polskie. Kogo warto i dlaczego kupić. Stworzyliśmy dla Was platformę, która uwiarygodni Wasze zakupy i przybliży historie polskiego wzornictwa. Afery „markowych” zakupów z chińskich platform , przyklejania do cudzych projektów własnych marek, dziwne ruchy marketingowe ubierane w kłamstwo twórcze i jakościowe, przerażają. Zajmuje się wzornictwem dokładnie 35 lat . Widziałam wiele i wiele sama stworzyłam. Na moim nazwisku i dorobku nawet dzisiaj żerują oszuści. Rynek wzorniczy powinien jak każdy inny być przejrzysty a twórca powinien tworzyć. Projektowania Allegro, to zwieńczenie i zarazem początek mojej akcji DOBRE BO POLSKIE ! Tam szukajcie platformy, która skupia polskie marki modowe, polskich producentów i klientów, którzy chcą wesprzeć nasz rodzimy przemysł i wzornictwo”. 

Uważamy, że to świetny pomysł i jak najbardziej jesteśmy za wspieraniem polskich talentów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Minge (@eva_minge)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Minge (@eva_minge)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…