Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Tego nikt się nie spodziewał! Doda debiutuje w nowym kolorze włosów na Instagramie!

„Wyglądasz jak tęczowa elfica” piszą fani!

Marta Cieplak 27 maja 2021 13:30
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda wie, jak zaskoczyć swoich fanów! Póki nie może koncertować, szuka innych sposobów, by zapewnić im rozrywkę. Dlatego opublikowała na Instagramie zdjęcie w tęczowych włosach! Musimy przyznać, że to nawet jak na nią, dość szokujące rozwiązanie. Tylko zobaczcie jak teraz wygląda!

Doda w tęczowych włosach

Piosenkarka od początku swojej przygody z show-biznesem, czyli od debiutu w programie Bar, miała długie, blond włosy, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Czasami pokazywała się w ciemnej, brązowej peruce, ale były to sporadyczne sytuacje.

Zobacz także: Spektakularne efekty treningów Dody! "To spodnie sprzed sześciu lat!"

Zazwyczaj jednak zachwycała długimi niemal do pasa blond pasmami.

Teraz postanowiła zaszaleć na całego i zafundowała sobie koloryzację w kilku odcieniach - niebieskim, fioletowym, różowym i pomarańczowym. Wygląda to naprawdę spektakularnie!

Co prawda jest to tylko efekt filtra na Instagramie, bo na stories Doda pokazuje się w klasycznym blondzie, ale fani i tak są zachwyceni:

A Coz to za kolorowy nasz ptak 🐦? :) 💪 ♥️

Kilka porównań do kucyka Pony .. 🤔 ale to ma ogromne znaczenie do którego !! . Charakterystyka mówi sam za siebie ❤️

Piękna🌸

Piękna, tęczowa elfica 😍❤️

Może te setki komplementów zachęcą Dodę do zmiany koloru na dłużej? W końcu przed nami sezon wakacyjny, kiedy można pozwolić sobie na szaleństwo. A naszym zdaniem te kolory bardzo do Dody pasują!

Zobacz także: Doda w ostatnich latach drastycznie zmieniła wizerunek! Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.