Demi Moore
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Demi Moore na niepublikowanych zdjęciach sprzed lat! Aktorka właśnie skończyła 58 lat!

Czas się dla niej zatrzymał!

Aleksandra Frankowska 13 listopada 2020 15:27
Demi Moore
Fot. Getty Images

Demi Moore to jedna z najpiękniejszych amerykańskich aktorek, dla której czas niemal się zatrzymał. Gwiazda prywatnie jest mamą trzech pięknych córek. Ostatnio, z okazji jej 58. urodzin córki opublikowały zdjęcia mamy z rodzinnego albumu, które jeszcze nigdy nie były publikowane.

Demi Moore skończyła 58 lat

To niesamowite, jak pięknie starzeje się aktorka – mama trzech dorosłych córek, których ojcem jest Bruce Willis. Rumer, Scout oraz Tallulah Belle mają świetne relacje zarówno z matką, jak i ojcem. Z okazji jej urodzin, córki w swoich social mediach opublikowały zdjęcia Demi z przeszłości, ukazujące ją taką, jaką znają ją tylko one.

Demi Moore na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

Wyjątkową niespodziankę zrobiły mamie córki, które w swoich social mediach umieściły jej zdjęcia sprzed lat. Każda napisała również kilka ciepłych słów o Demi. Widać, że ich relacje są bardzo zażyłe. Każda z nich poszła w ślady sławnych rodziców i próbują swoich sił w aktorstwie. Na zdjęciach Demi wygląda przepięknie – tak, jakby czas zatrzymał się w miejscu.

Kariera Demi Moore

Demi Moore to gwiazda wielkiego formatu. Można było zobaczyć ją w takich ekranizacjach, jak Uwierz w ducha, Striptiz czy G.I. Jane. Niewiele osób wie, że prócz aktorstwa, gwiazda zajmuje się również reżyserią, a przed laty pracowała jako modelka. Nic dziwnego - nawet w wieku 58 lat zachwyca fantastyczną sylwetką.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.