Demi Moore
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Demi Moore na niepublikowanych zdjęciach sprzed lat! Aktorka właśnie skończyła 58 lat!

Czas się dla niej zatrzymał!

Aleksandra Frankowska 13 listopada 2020 15:27
Demi Moore
Fot. Getty Images

Demi Moore to jedna z najpiękniejszych amerykańskich aktorek, dla której czas niemal się zatrzymał. Gwiazda prywatnie jest mamą trzech pięknych córek. Ostatnio, z okazji jej 58. urodzin córki opublikowały zdjęcia mamy z rodzinnego albumu, które jeszcze nigdy nie były publikowane.

Demi Moore skończyła 58 lat

To niesamowite, jak pięknie starzeje się aktorka – mama trzech dorosłych córek, których ojcem jest Bruce Willis. Rumer, Scout oraz Tallulah Belle mają świetne relacje zarówno z matką, jak i ojcem. Z okazji jej urodzin, córki w swoich social mediach opublikowały zdjęcia Demi z przeszłości, ukazujące ją taką, jaką znają ją tylko one.

Demi Moore na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

Wyjątkową niespodziankę zrobiły mamie córki, które w swoich social mediach umieściły jej zdjęcia sprzed lat. Każda napisała również kilka ciepłych słów o Demi. Widać, że ich relacje są bardzo zażyłe. Każda z nich poszła w ślady sławnych rodziców i próbują swoich sił w aktorstwie. Na zdjęciach Demi wygląda przepięknie – tak, jakby czas zatrzymał się w miejscu.

Kariera Demi Moore

Demi Moore to gwiazda wielkiego formatu. Można było zobaczyć ją w takich ekranizacjach, jak Uwierz w ducha, Striptiz czy G.I. Jane. Niewiele osób wie, że prócz aktorstwa, gwiazda zajmuje się również reżyserią, a przed laty pracowała jako modelka. Nic dziwnego - nawet w wieku 58 lat zachwyca fantastyczną sylwetką.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…