Demi Moore
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Demi Moore na niepublikowanych zdjęciach sprzed lat! Aktorka właśnie skończyła 58 lat!

Czas się dla niej zatrzymał!

Aleksandra Frankowska 13 listopada 2020 15:27
Demi Moore
Fot. Getty Images

Demi Moore to jedna z najpiękniejszych amerykańskich aktorek, dla której czas niemal się zatrzymał. Gwiazda prywatnie jest mamą trzech pięknych córek. Ostatnio, z okazji jej 58. urodzin córki opublikowały zdjęcia mamy z rodzinnego albumu, które jeszcze nigdy nie były publikowane.

Demi Moore skończyła 58 lat

To niesamowite, jak pięknie starzeje się aktorka – mama trzech dorosłych córek, których ojcem jest Bruce Willis. Rumer, Scout oraz Tallulah Belle mają świetne relacje zarówno z matką, jak i ojcem. Z okazji jej urodzin, córki w swoich social mediach opublikowały zdjęcia Demi z przeszłości, ukazujące ją taką, jaką znają ją tylko one.

Demi Moore na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

Wyjątkową niespodziankę zrobiły mamie córki, które w swoich social mediach umieściły jej zdjęcia sprzed lat. Każda napisała również kilka ciepłych słów o Demi. Widać, że ich relacje są bardzo zażyłe. Każda z nich poszła w ślady sławnych rodziców i próbują swoich sił w aktorstwie. Na zdjęciach Demi wygląda przepięknie – tak, jakby czas zatrzymał się w miejscu.

Kariera Demi Moore

Demi Moore to gwiazda wielkiego formatu. Można było zobaczyć ją w takich ekranizacjach, jak Uwierz w ducha, Striptiz czy G.I. Jane. Niewiele osób wie, że prócz aktorstwa, gwiazda zajmuje się również reżyserią, a przed laty pracowała jako modelka. Nic dziwnego - nawet w wieku 58 lat zachwyca fantastyczną sylwetką.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.