23 czerwca 2016 12:43
1/4
Joanna Horodyńska
Copyright @Aqua PR
1/4

Ćwicz brzuch z Joanną Horodyńską! Chcesz wyglądać jak słynna stylistka? Ona regularnie ćwiczy pod okiem trenera personalnego Mariusza Szydło. Specjalnie dla nas gwiazda i trener prezentują ćwiczenia różne partie ciała. Dziś pokazujemy ćwiczenia na brzuch. Pamiętajcie, że nawet w niedługim czasie, ćwicząc regularnie można wiele zdziałać. Warto się zmobilizować, by w bikini czuć się i wyglądać świetnie!

 

Ćwiczenie 1: Plank - czyli popularna „deska”. Świetnie wpływa nie tylko na brzuch, ale też na przedramiona, ramiona, barki, plecy i pośladki. Połóż się na brzuchu. Oprzyj przedramiona tak, by łokcie były dokładnie pod barkami, a stopy na palcach. Napnij mięśnie brzucha, unieś tułów, biodra i nogi. Wytrzymaj 30 sekund, zrób 10 sekund przerwy i powtórz pięć razy. Ważne: całe ciało musi znajdować się w linii prostej.

 

Opracowanie: Katarzyna Piątkowska

 

Ćwiczenia Joanny Horodyńskiej pochodzą ze specjalnego wydania VIVY! "Piękna na lato".

 

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Trenuj z Anną Lewandowską i Viva.pl! Dzień trzeci: wzmocnij mięśnie brzucha WIDEO

 

 

 

 

2/4
Joanna Horodyńska
Copyright @Aqua PR
2/4

Joanna Horodyńska poleca ćwiczenia na brzuch!

 

Ćwiczenie 2: Brzuszki
Połóż się na plecach. Nogi unieś pod kątem 90 stopni. Wyciągaj do góry ręce, starając się, by dłonie znalazły się powyżej linii kolan. Zrób trzy serie po 12 powtórzeń.

 

Polecamy też: Mucha na siłowni, Lis na bieżni, Lewandowska ze sztangą. Gwiazdy ćwiczyły specjalnie dla VIVY!

3/4
Joanna Horodyńska
Copyright @Aqua PR
3/4

Joanna Horodyńska poleca ćwiczenia na brzuch!

 

Ćwiczenie 3: Brzuszki crossfit

Usiądź w pozycji żaby. Złącz stopy całą powierzchnią podeszew. Prostymi rękami staraj się dotknąć palców. Następnie na wdechu unieś ramiona do góry. Połóż się na plecach, ramiona przenieś za głowę, kręgosłup trzymaj na macie. Wróć do siadu. W drugiej części ćwiczenia połóż się na placach, unieś nogi. Staraj się tak wytrzymać jak najdłużej.

 

Polecamy też: "Dzięki uprawianiu sportu doceniasz bardziej każdą rzecz". Najwięksi sportowcy na okładkach "Vivy!"

4/4
Joanna Horodyńska
Copyright @Aqua PR
4/4

Joanna Horodyńska poleca ćwiczenia na brzuch!

 

Ćwiczenie 4: Prawa do lewego

Połóż się na plecach. Jednocześnie unieś wyprostowaną prawą rękę i lewą nogę. Staraj się dotknąć dłonią kolana. Połóż się na plecach. Zmień rękę i nogę. Powtórz 12 razy.

 

Polecamy też: Joanna Horodyńska stworzyła kolekcję dla marki SI-MI! Wybraliśmy z niej 5 rzeczy, które pokochacie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.