Viva! Piękna na lato - okładka
Fot. Manuel Gomes Da Costa
Wydanie specjalne

Marta Żmuda Trzebiatowska lubi siebie, swoje piegi i... wady. Zobaczcie ją na okładce „VIVA! Piękna na lato”!

J G 21 czerwca 2016 10:33
Viva! Piękna na lato - okładka
Fot. Manuel Gomes Da Costa

Kiedyś miała kompleksy. Dziś lubi siebie, swoje piegi i... wady. Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza w wywiadzie w nowym numerze magazynu „VIVA! Piękna na lato”, że uśmiech daje jej siłę! Co jeszcze powiedziała  - dowiecie się już 22 czerwca - wtedy magazyn będzie w sprzedaży.

 

A w numerze dodatkowo: 6 tygodni do bikini - przygotuj się z nami. Trendy na lato - urodowe must have! Moda na plażę - nie tylko kostiumy. A także wskazówki, jak zadbać o siebie od stóp do głów przed wyjazdem. Polecamy!

 

Zobacz także: Dla roli tańczy na rurze, dla męża pierze i gotuje. A dla "Vivy!" Marta Żmuda Trzebiatowska pozuje - tylko u nas!

 

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce wydania specjalnego VIVY!
 

VIVA! Piękna na lato
Fot. VIVA!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…