Viva! Piękna na lato - okładka
Fot. Manuel Gomes Da Costa
Wydanie specjalne

Marta Żmuda Trzebiatowska lubi siebie, swoje piegi i... wady. Zobaczcie ją na okładce „VIVA! Piękna na lato”!

J G 21 czerwca 2016 10:33
Viva! Piękna na lato - okładka
Fot. Manuel Gomes Da Costa

Kiedyś miała kompleksy. Dziś lubi siebie, swoje piegi i... wady. Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza w wywiadzie w nowym numerze magazynu „VIVA! Piękna na lato”, że uśmiech daje jej siłę! Co jeszcze powiedziała  - dowiecie się już 22 czerwca - wtedy magazyn będzie w sprzedaży.

 

A w numerze dodatkowo: 6 tygodni do bikini - przygotuj się z nami. Trendy na lato - urodowe must have! Moda na plażę - nie tylko kostiumy. A także wskazówki, jak zadbać o siebie od stóp do głów przed wyjazdem. Polecamy!

 

Zobacz także: Dla roli tańczy na rurze, dla męża pierze i gotuje. A dla "Vivy!" Marta Żmuda Trzebiatowska pozuje - tylko u nas!

 

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce wydania specjalnego VIVY!
 

VIVA! Piękna na lato
Fot. VIVA!

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.