Viva! Piękna na lato - okładka
Fot. Manuel Gomes Da Costa
Wydanie specjalne

Marta Żmuda Trzebiatowska lubi siebie, swoje piegi i... wady. Zobaczcie ją na okładce „VIVA! Piękna na lato”!

J G 21 czerwca 2016 10:33
Viva! Piękna na lato - okładka
Fot. Manuel Gomes Da Costa

Kiedyś miała kompleksy. Dziś lubi siebie, swoje piegi i... wady. Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza w wywiadzie w nowym numerze magazynu „VIVA! Piękna na lato”, że uśmiech daje jej siłę! Co jeszcze powiedziała  - dowiecie się już 22 czerwca - wtedy magazyn będzie w sprzedaży.

 

A w numerze dodatkowo: 6 tygodni do bikini - przygotuj się z nami. Trendy na lato - urodowe must have! Moda na plażę - nie tylko kostiumy. A także wskazówki, jak zadbać o siebie od stóp do głów przed wyjazdem. Polecamy!

 

Zobacz także: Dla roli tańczy na rurze, dla męża pierze i gotuje. A dla "Vivy!" Marta Żmuda Trzebiatowska pozuje - tylko u nas!

 

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce wydania specjalnego VIVY!
 

VIVA! Piękna na lato
Fot. VIVA!

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?