Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
O tym się mówi!

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, pojawiła się na premierze dziewiątej części Szybkich i wściekłych!

Jak teraz wygląda 22-latka?

Marta Cieplak 20 czerwca 2021 18:30
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker to córka zmarłego aktora Paula Walkera oraz Rebecci Soteros. Ma 22 lata i wbrew oczekiwaniom wcale nie poszła w ślady ojca. Zamiast zostać aktorką, wybrała karierę w modelingu. W 2017 roku podpisała pierwszy kontrakt z agencją modelek i szybko odniosła sukces. Teraz podpisała głośny kontrakt na kampanię luksusowej marki Proenza Schouler. I sama powoli staje się gwiazdą - jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 2,5 mln osób. Teraz pokazała się na premierze dziewiątej części filmu Szybcy i wściekli w Los Angeles i wyglądała zjawiskowo!

Zobacz także: Ostatnie dni Paula Walkera... Czy dało się uniknąć katastrofy?

Jak wygląda dziś 22-letnia córka Paula Walkera?

Meadow Walker wybrała z tej okazji przepiękną suknię od Saint Laurent z głębokim wcięciem i charakterystyczną kokardą w pasie. W takim wydaniu wygląda niezwykle elegancko i w niczym nie przypomina małej blondynki ze zdjęć na których pozuje z tatą. Zresztą zobaczcie sami!

Musimy przyznać, że wyglądała zjawiskowo! 

Zobacz także: John Travolta chwali się piękną córką. Ella Bleu wygląda jak modelka!

Fani też są zachwyceni jej przemianą i stylizacją:

Jak można być tak doskonałym!

Piękna

Wyglądasz przepięknie

Meadow pojawiła się na premierze filmu bo nadal jest bardzo blisko z aktorami z ekipy, którzy byli przyjaciółmi jej ojca. Vin Diesel jest nawet jej ojcem chrzestnym! Nic więc dziwnego, że chciała być przy nim tego dnia. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.