Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
O tym się mówi!

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, pojawiła się na premierze dziewiątej części Szybkich i wściekłych!

Jak teraz wygląda 22-latka?

Marta Cieplak 20 czerwca 2021 18:30
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker to córka zmarłego aktora Paula Walkera oraz Rebecci Soteros. Ma 22 lata i wbrew oczekiwaniom wcale nie poszła w ślady ojca. Zamiast zostać aktorką, wybrała karierę w modelingu. W 2017 roku podpisała pierwszy kontrakt z agencją modelek i szybko odniosła sukces. Teraz podpisała głośny kontrakt na kampanię luksusowej marki Proenza Schouler. I sama powoli staje się gwiazdą - jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 2,5 mln osób. Teraz pokazała się na premierze dziewiątej części filmu Szybcy i wściekli w Los Angeles i wyglądała zjawiskowo!

Zobacz także: Ostatnie dni Paula Walkera... Czy dało się uniknąć katastrofy?

Jak wygląda dziś 22-letnia córka Paula Walkera?

Meadow Walker wybrała z tej okazji przepiękną suknię od Saint Laurent z głębokim wcięciem i charakterystyczną kokardą w pasie. W takim wydaniu wygląda niezwykle elegancko i w niczym nie przypomina małej blondynki ze zdjęć na których pozuje z tatą. Zresztą zobaczcie sami!

Musimy przyznać, że wyglądała zjawiskowo! 

Zobacz także: John Travolta chwali się piękną córką. Ella Bleu wygląda jak modelka!

Fani też są zachwyceni jej przemianą i stylizacją:

Jak można być tak doskonałym!

Piękna

Wyglądasz przepięknie

Meadow pojawiła się na premierze filmu bo nadal jest bardzo blisko z aktorami z ekipy, którzy byli przyjaciółmi jej ojca. Vin Diesel jest nawet jej ojcem chrzestnym! Nic więc dziwnego, że chciała być przy nim tego dnia. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.