Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
O tym się mówi!

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, pojawiła się na premierze dziewiątej części Szybkich i wściekłych!

Jak teraz wygląda 22-latka?

Marta Cieplak 20 czerwca 2021 18:30
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker to córka zmarłego aktora Paula Walkera oraz Rebecci Soteros. Ma 22 lata i wbrew oczekiwaniom wcale nie poszła w ślady ojca. Zamiast zostać aktorką, wybrała karierę w modelingu. W 2017 roku podpisała pierwszy kontrakt z agencją modelek i szybko odniosła sukces. Teraz podpisała głośny kontrakt na kampanię luksusowej marki Proenza Schouler. I sama powoli staje się gwiazdą - jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 2,5 mln osób. Teraz pokazała się na premierze dziewiątej części filmu Szybcy i wściekli w Los Angeles i wyglądała zjawiskowo!

Zobacz także: Ostatnie dni Paula Walkera... Czy dało się uniknąć katastrofy?

Jak wygląda dziś 22-letnia córka Paula Walkera?

Meadow Walker wybrała z tej okazji przepiękną suknię od Saint Laurent z głębokim wcięciem i charakterystyczną kokardą w pasie. W takim wydaniu wygląda niezwykle elegancko i w niczym nie przypomina małej blondynki ze zdjęć na których pozuje z tatą. Zresztą zobaczcie sami!

Musimy przyznać, że wyglądała zjawiskowo! 

Zobacz także: John Travolta chwali się piękną córką. Ella Bleu wygląda jak modelka!

Fani też są zachwyceni jej przemianą i stylizacją:

Jak można być tak doskonałym!

Piękna

Wyglądasz przepięknie

Meadow pojawiła się na premierze filmu bo nadal jest bardzo blisko z aktorami z ekipy, którzy byli przyjaciółmi jej ojca. Vin Diesel jest nawet jej ojcem chrzestnym! Nic więc dziwnego, że chciała być przy nim tego dnia. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.