John Travolta i Kelly Preston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

John Travolta chwali się piękną córką

Ella Bleu wygląda jak modelka! Urodę odziedziczyła po mamie, Kelly Preston!

Marta Cieplak 10 kwietnia 2021 19:57
John Travolta i Kelly Preston
Fot. Getty Images

Elli Blue jest córką Johna Travolty i Kelly Preston. Dziewczyn wyrosła na prawdziwą piękność i spokojnie mogłaby rozpocząć karierę modelki. Ale więcej wskazuje na to, że pójdzie w ślady swoich rodziców. Ella już zagrała w trzech produkcjach: Stare wygi, Gotti i The Poison Rose, a ostatnio zadebiutowała w reklamie obok swojego taty!  Spot oglądały miliony Amerykanów, bo został wypuszczony w czasie Super Bowl. Jak wygląda dziś córka jednego z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów?

Jak wygląda córka Johna Travolty?

Ella Bleu od najmłodszych lat uwielbiała występować, śpiewać i recytować. Choćby tyko podczas rodzinnych spotkań.

Od kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam występować, śpiewać i tańczyć dla rodziny i przyjaciół, powiedziała w wywiadzie dla magazynu People w 2020 roku.

Potem rodzice namówili ją, by wystąpiła razem z nimi w filmie Stare Wygi. Czy można sobie wyobrazić przyjemniejszy debiut? „To było niesamowite uczucie zagrać w swoim pierwszym filmie z rodzicami. Dzięki temu było mi o wiele łatwiej” wyznała w rozmowie z Celebrity Pulse wiele lat później. A to był dopiero początek.

Zobacz także: Syn Johna Travolty zmarł w tajemniczych okolicznościach. Powstało wiele teorii spiskowych.

Ella zagrała poźniej w kolejnych dwóch produkcjach i jesteśmy pewni, że będą kolejne! W przerwie między zdjęciami zdecydowała się też na występ w reklamie razem z tatą, Johnem Travoltą, gdzie wspólnie... tańczyli!

Zobacz także: John Travolta w niezwykły sposób uczcił pamięć o żonie: „To była jedna z jej ulubionych rzeczy”.

Ojciec bez wątpienia jest z niej niezwykle dumny, co zresztą napisał na swoim Instagramie pod postem z okazji jej urodzin.

Szczęśliwych 21. urodzin dla najpiękniejszej, najmilszej istoty i artystki, jaką znam. Twój tato cię uwielbia

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.