John Travolta i Kelly Preston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

John Travolta chwali się piękną córką

Ella Bleu wygląda jak modelka! Urodę odziedziczyła po mamie, Kelly Preston!

Marta Cieplak 10 kwietnia 2021 19:57
John Travolta i Kelly Preston
Fot. Getty Images

Elli Blue jest córką Johna Travolty i Kelly Preston. Dziewczyn wyrosła na prawdziwą piękność i spokojnie mogłaby rozpocząć karierę modelki. Ale więcej wskazuje na to, że pójdzie w ślady swoich rodziców. Ella już zagrała w trzech produkcjach: Stare wygi, Gotti i The Poison Rose, a ostatnio zadebiutowała w reklamie obok swojego taty!  Spot oglądały miliony Amerykanów, bo został wypuszczony w czasie Super Bowl. Jak wygląda dziś córka jednego z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów?

Jak wygląda córka Johna Travolty?

Ella Bleu od najmłodszych lat uwielbiała występować, śpiewać i recytować. Choćby tyko podczas rodzinnych spotkań.

Od kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam występować, śpiewać i tańczyć dla rodziny i przyjaciół, powiedziała w wywiadzie dla magazynu People w 2020 roku.

Potem rodzice namówili ją, by wystąpiła razem z nimi w filmie Stare Wygi. Czy można sobie wyobrazić przyjemniejszy debiut? „To było niesamowite uczucie zagrać w swoim pierwszym filmie z rodzicami. Dzięki temu było mi o wiele łatwiej” wyznała w rozmowie z Celebrity Pulse wiele lat później. A to był dopiero początek.

Zobacz także: Syn Johna Travolty zmarł w tajemniczych okolicznościach. Powstało wiele teorii spiskowych.

Ella zagrała poźniej w kolejnych dwóch produkcjach i jesteśmy pewni, że będą kolejne! W przerwie między zdjęciami zdecydowała się też na występ w reklamie razem z tatą, Johnem Travoltą, gdzie wspólnie... tańczyli!

Zobacz także: John Travolta w niezwykły sposób uczcił pamięć o żonie: „To była jedna z jej ulubionych rzeczy”.

Ojciec bez wątpienia jest z niej niezwykle dumny, co zresztą napisał na swoim Instagramie pod postem z okazji jej urodzin.

Szczęśliwych 21. urodzin dla najpiękniejszej, najmilszej istoty i artystki, jaką znam. Twój tato cię uwielbia

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.