John Travolta i Kelly Preston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

John Travolta w wyjątkowy sposób uczcił pamięć o żonie: „To była jedna z jej ulubionych rzeczy”

Aktor zamieścił wzruszające nagranie..

Gabriela Czernecka 25 sierpnia 2020 08:44
John Travolta i Kelly Preston
Fot. Getty Images

John Travolta opublikował na swoim Instagramie poruszające wideo. Mamy okazję podziwiać na nim, jak tańczy ze swoją córką Ellą. W ten sposób aktor uczcił zmarłej ponad miesiąc temu żony. To niezwykle wzruszające nagranie…

John Travolta wspomina żonę

Kelly Preston, amerykańska aktorka i modelka, zmarła po kilku latach walki z rakiem piersi. Smutną wiadomość przekazał w połowie lipca jej mąż, John Travolta. Aktor zamieścił na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie i w poruszających słowach zwrócił się do fanów. „Z ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Odważnie walczyła, otoczona miłością i wsparciem wielu z was. Moja rodzina i ja zawsze będziemy wdzięczni lekarzom i pielęgniarkom [...] a także przyjaciołom i krewnym, którzy byli przy niej przez cały ten czas”, przekazał John Travolta. Chwilę później z Kelly Preston pożegnała się również córka, Ella Bleu: „Nigdy nie spotkałam nikogo tak odważnego, silnego, pięknego i kochającego jak ty. Każda osoba, która miała tyle szczęścia, by cię poznać, zgodzi się, że promieniowałaś światłem, które sprawiało, że wszyscy wokół byli szczęśliwi. Dziękuję za miłość. Dziękuję za wsparcie i dziękuję za uczynienie tego świata lepszym miejscem. Sprawiłaś, że moje życie jest piękne, i wiem, że nadal będziesz to robić. Tak bardzo cię kocham mamo”, napisała na Instagramie.

To kolejna tragedia w życiu Johna Travolty. Kilka lat temu aktor stracił syna. 16-letni Jett zmarł 2 stycznia 2009 roku podczas rodzinnych wakacji na Bahamach. Próby reanimacji syna podjęte przez Johna Travoltę nie powiodły się. Początkowo informowano, że przyczyną śmierci nastolatka był nieszczęśliwy wypadek i uderzenie głową o krawędź wanny. Chwilę później podano, że powodem zgonu chłopca był atak serca lub udaro latach aktor wyznał, że jego syn miał autyzm i astmę, a już w 2003 roku Kelly Preston w jednym z wywiadów powiedziała, że jej syn zmaga się z chorobą Kawasaki i że został zdiagnozowany, mając zaledwie dwa lata. 

Od śmierci żony Johna Travolty mija niemal miesiąc. Aktor po stracie ukochanej zapowiedział, że chce teraz spędzić czas z rodziną i być może na trochę zniknie z mediów. Na jego Instagramie pojawiło się właśnie wzruszające nagranie, na którym John Travolta tańczy ze swoja córką. Aktor napisał, że taniec był „jedną z jej ulubionych rzeczy, które Kelly robiła ze mną”. Tak uczcił pamięć o ukochanej żonie...  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.