Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
WSPOMNIENIE

Córka Paula Walkera opublikowała wzruszające nagranie: „Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę”

Pokazała, jak zrobiła niespodziankę swojemu ojcu!

Gabriela Czernecka 9 kwietnia 2020 09:51
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Córka tragicznie zmarłego Paula Walkera opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym widać jak robi niespodziankę swojemu ojcu. Paul Walker zmarł w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło siedem lat temu. Świat stracił wówczas znakomitego aktora, a Meadow kochającego ojca. Od tamtej pory dziewczyna pielęgnuje pamięć o ojcu. „Nigdy nie sądziłam że się tym podzielę”, podpisała nagranie. Internauci są wzruszeni!

Meadow Walker, córka Paula Walkera, opublikowała nagranie z ojcem

Meadow Walker podzieliła się w sieci wzruszającym nagraniem. Córka tragicznie zmarłego Paula Walkera opublikowała na swoim Instagramie prywatny filmik, na którym widać, jak robi niespodziankę swojemu ojcu. Meadow od czasu do czasu dzieli się z fanami na swoich social mediach fotografiami z ojcem. Od tragicznej śmierci Paula Walkera pielęgnuje pamięć o nim pracując w fundacji Paul Walker Foundation. 

Na prywatnym wideo widać, jak dziewczyna robi niespodziankę tacie.  Film kończy ich wspólny uścisk. Ciężko o bardziej wzruszający obrazek.

„Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę. Ale poczułam, że to właściwe. Kocham Cię. Bądź bezpieczny”, podpisała nagranie. Wideo Meadow Walker z ojcem poruszyło fanów, którzy odtworzyli je już ponad milion użytkowników serwisu! Pod postem pojawiło się także wiele komentarzy, w których fani aktora z całego świata przesyłają jego córce masę ciepłych słów. Zobaczcie wzruszające nagranie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.