coraz-chudsza-marta-wierzbicka
Fot. Dariusz Gałązka/AKPA
Metamorfozy gwiazd

Marta Wierzbicka jest coraz chudsza! Aktorka pojawiła się na premierze sztuki Dom Lalki 2.

Jej szczupłej figury nie ukryła nawet marynarka oversize! 

Redakcja VIVA! 24 września 2020 21:30
coraz-chudsza-marta-wierzbicka
Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Marta Wierzbicka pojawiła się dziś wieczorem na premierze sztuki teatralnej Dom Lalki 2. Mimo, że założyła poszerzającą sukienkę w poprzeczne paski i oversize'ową marynarkę, trudno było nie zauważyć, że aktorka jest coraz chudsza! Jak widać pandemia absolutnie jej nie przeszkodziła w utrzymaniu idealnej sylwetki, a wręcz przeciwnie. Widać to szczególnie po buzi – gwiazda ma niemal zapadnięte policzki! Tylko zobaczcie...

Coraz chudsza Marta Wierzbicka

Marta wyraźnie chudnie, choć sama twierdzi, że nie jest na żadnej diecie ani specjalnie nie ćwiczy. W zeszłym roku zrezygnowała z jedzenia mięsa i dieta na bazie warzyw oraz owoców wyraźnie jej służy, bo tak szczupła jak teraz, nie była jeszcze nigdy. 

Widać to było także dzisiaj, gdy pojawiła się pod teatrem Komedia tuż przed premierą sztuki Dom Lalki 2. Na tę okazję założyła sukienkę w poprzeczne paski i szeroką marynarkę, ale mimo to było widać, że jest wyjątkowo szczupła. Tylko spójrzcie na te nóżki!

chuda-marta-wierzbicka
Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Duża różnica widoczna jest także na twarzy gwiazdy - kości policzkowe są mocno uwydatnione poprzez lekko zapadnięte policzki.  Można to doskonale zaobserwować także na zdjęciach z instastories, które aktorka zrobiła przed spektaklem:

marta-wierzbicka-bez-makijazu-2020
Fot. Instagram@mtttttm

Tak Marta wyglądała na kilka godzin przed wyjściem na premierę. Leżała na kanapie i jak relacjonowała, odpoczywała po obiedzie i nie miała siły się szykować. Na zdjęciu widać widać szczuplutką buzię, a na niej... sporo niedoskonałości! To tylko dowód na to, że gwiazdy są takie jak my i mają takie same problemy z cerą!

Potem aktorka pokazała jak wygląda już umalowana:

marta-wierzbicka-premiera-dom-lalki-2
Fot. Instagram@mtttttm

Różnica jest kolosalna! Marta sama śmiała się, że już niemal zapomniała jak to się robi. I przyznała, że makijaż zajął jej 25 minut.

Tak wygląda życie na Instagramie. Umalowane dziewczyny i chłopaki, podsumowała fotkę.

A wy wolicie ją w wydaniu naturalnym czy „wyjściowym”? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.