Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Cleo już tak nie wygląda! Wokalistka postawiła na mocny skręt!

Fryzura zachwyciła wszystkich!

Aleksandra Frankowska 18 sierpnia 2021 17:27
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cleo doskonale radzi sobie na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka podbija listy przebojów kolejnymi hitami i szaleje ze swoim wizerunkiem. Tym razem długie blond włosy, które zazwyczaj związuje w wysoki kucyk, zamieniła na… hollywoodzkie loki! Pod jej zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów, również od samej Dody! Jak teraz wygląda Cleo?

Czytaj też: Cleo musi spłacać dług wdzięczności wobec Donatana? Artysta szczerze nam odpowiedziała!

Cleo zmieniła fryzurę – wybrała loki

Wokalistka, która swoją karierę rozpoczynała od współpracy z Donatanem, rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem. Wierna jest długiej, blond kitce. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i poszła o krok dalej – na zdjęciu zaprezentowała fale rodem z Hollywood, które odmieniły ją nie do poznania.

Zobacz również: Nie tylko Cleo! Wiemy, kto wystąpi na sylwestrowym koncercie TVP

Pod zdjęciem Cleo posypało się mnóstwo komplementów, również od samej Dody! Gwiazda najnowszym zdjęciem zapowiedziała swój występ podczas trwającego właśnie Sopot TOP of The TOP Festiwal. Jesteśmy ciekawi, jaką aranżację sceniczną wybierze, bo sama fryzura jest niesamowita!

Jak Wam się podoba Cleo o wersji rodem z Hollywood? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.