Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Cleo już tak nie wygląda! Wokalistka postawiła na mocny skręt!

Fryzura zachwyciła wszystkich!

Aleksandra Frankowska 18 sierpnia 2021 17:27
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cleo doskonale radzi sobie na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka podbija listy przebojów kolejnymi hitami i szaleje ze swoim wizerunkiem. Tym razem długie blond włosy, które zazwyczaj związuje w wysoki kucyk, zamieniła na… hollywoodzkie loki! Pod jej zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów, również od samej Dody! Jak teraz wygląda Cleo?

Czytaj też: Cleo musi spłacać dług wdzięczności wobec Donatana? Artysta szczerze nam odpowiedziała!

Cleo zmieniła fryzurę – wybrała loki

Wokalistka, która swoją karierę rozpoczynała od współpracy z Donatanem, rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem. Wierna jest długiej, blond kitce. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i poszła o krok dalej – na zdjęciu zaprezentowała fale rodem z Hollywood, które odmieniły ją nie do poznania.

Zobacz również: Nie tylko Cleo! Wiemy, kto wystąpi na sylwestrowym koncercie TVP

Pod zdjęciem Cleo posypało się mnóstwo komplementów, również od samej Dody! Gwiazda najnowszym zdjęciem zapowiedziała swój występ podczas trwającego właśnie Sopot TOP of The TOP Festiwal. Jesteśmy ciekawi, jaką aranżację sceniczną wybierze, bo sama fryzura jest niesamowita!

Jak Wam się podoba Cleo o wersji rodem z Hollywood? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.