Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Nie tylko Cleo! Wiemy, kto wystąpi na sylwestrowym koncercie TVP

Ujawniono stawki gwiazd, biorących udział w Sylwestrze Marzeń

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2020 12:56
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Tegoroczna noc sylwestrowa będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy od wielu lat największe miasta w Polsce nie organizują koncertów noworocznych z udziałem gwiazd, jednak stacje telewizyjne zadbają, aby widzowie bezpiecznie bawili się w swoich domach. Ujawniono nazwiska gwiazd, które wezmą udział w specjalnym noworocznym programie TVP, a także kwoty, jakie otrzymają za występ.

Sylwester Marzeń TVP 2020. Stawki gwiazd

Jacek Kurski, prezes TVP, zapewnił niedawno, że widzowie nie będą rozczarowani. „Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już teraz państwa zapraszam”, mówił podczas rozmowy z reporterką portalu Jastrząb Post.

Na oficjalnym Instagramie TVP pojawiły się pierwsze szczegóły tegorocznego Sylwestra Marzeń. „W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami z TVP2. Sylwester marzeń z Dwójką w rytmie disco zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa”, napisano.

Kto wystąpi na noworocznym koncercie Telewizji Polskiej? To znane nazwiska. Na pewno pojawi się Cleo, Zenon Martyniuk, oraz Marcin Miller z zespołem Boys. Jak informuje portal Plotek, znane są również kwoty, jakie gwiazdy otrzymają za wzięcie udziału w sylwestrowym projekcie.

„Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności. Nikt tak jak on nie rozbawi ludzi. Szefostwo jest pewne, ze w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stąd gwiazdorska stawka dla niego – 50 tysięcy złotych”, przekazała Plotkowi osoba, związana z Telewizją Polską. Z tego samego źródła wiadomo, że Cleo może liczyć na 30 tysięcy złotych, a Marcin Miller i zespół Boys – na 35 tysięcy złotych.

Tegoroczne stawki są mniejsze niż w poprzednich latach, nie tylko ze względu na epidemię koronawirusa. „Stawki zmalały, bo artyści nie nagrywają koncertu w święto, tylko wcześniej, w studiu – nie na mrozie. Innym powodem jest oczywiście kryzys. W Polsacie stawki są jeszcze niższe niż w TVP, ale wiele gwiazd wybiera Polsat, bo nie chce występować w państwowej telewizji”, dodaje źródło Plotka.

Będziecie oglądać Sylwestra Marzeń? 

Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.