Beata Ścibakówna
Fot. @beata_scibakowna_official
O tym się mówi

Beata Ścibakówna eksponuje nagie plecy na Instagramie

Ależ ona wygląda!

Marta Cieplak 4 lipca 2023 11:30
Beata Ścibakówna
Fot. @beata_scibakowna_official

Beata Ścibakówna to znana aktorka, a prywatnie żona Jana Englerta i mama wchodzącej gwiazdy – Heleny Englert. To jedna z tych gwiazd, które chętnie pokazują swoje zdjęcia na Instagramie. Także te odkrywające atuty jej figury. 55-letnia Ścibakówna niejednokrotnie pozowała już w bikini, a teraz pokazała zmysłowe zdjęcia eksponujące nagie plecy. I to idealnie wyrzeźbione plecy! Jak ona to robi?

Beata Ścibakówna eksponuje plecy

Beata Ścibakówna należy do grona aktorek, które regularnie ćwiczą i sport jest obecny w ich życiu stale, a nie tylko przed wakacjami. Gra w tenisa, świczy z trenerem osobistym cztery razy w tygodniu i wylewa na nich siódme poty. Ale efekty są widoczne gołym okiem.

Jej ciało wygląda bowiem doskonale, nawet plecy, które zazwyczaj najtrudniej jest wyćwiczyć. Musimy przyznać, że to robi wrażenie.

Fani są zachwyceni najnowszym zdjęciem aktorki i zasypują ją komplementami:

Sztos 👏👏👏

Piękna! Jak zawsze….😊

Zjawiskowo wyglądasz 🔥
🔥rzeczywiście robi wrażenie! 😍
 
Jak Wam się podoba? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.