Metamorfozy gwiazd

Ania Starmach zdecydowała się na zmianę fryzury!

„No to mamy nową fryzurę! #nazero #ciach” napisała na Instagramie!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2019 10:00
Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach

Anna Starmach dołączyła właśnie do grona gwiazd, które postanowiły zmienić fryzurę na wiosnę! Po jej długich włosach nie ma śladu! Gwiazda, zgodnie z aktualnymi tendencjami, zdecydowała się na najmodniejszego boba. Jak wygląda?

Nowa fryzura Anny Starmach

Członkini jury Master Chef wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w zdecydowanie krótszych włosach, na którym widać także główkę jej córeczki. Gwiazda podpisała je hashtagami #ciach #nowaja #nazero. Ten ostatni oczywiście dotyczy maleństwa, które na fryzurę w stylu mamy musi jeszcze trochę poczekać!

Co ciekawe gwiazda napisała, że prosiła fryzjera o podcięcie o centymetr, a wyszło... jak widać! Dobrze, że Annie spodobało się tak krótkie cięcie! Na szczęście włosy mają taką długość, że będzie można je związać, bo to przy opiece nad maluszkiem jest najwygodniejsze! Ale na wizji Ania Starmach prezentuje się doskonale!

Ania Starmach została zasypana przez fanów komplementami „Super Pani wygląda”, „Pięknie Ci”, „Bardzo fajnie”, „Fajna fryzurka”. A Wam jak się podoba? \

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.