Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach
Metamorfozy gwiazd

Ania Starmach zdecydowała się na zmianę fryzury!

„No to mamy nową fryzurę! #nazero #ciach” napisała na Instagramie!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2019 10:00
Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach

Anna Starmach dołączyła właśnie do grona gwiazd, które postanowiły zmienić fryzurę na wiosnę! Po jej długich włosach nie ma śladu! Gwiazda, zgodnie z aktualnymi tendencjami, zdecydowała się na najmodniejszego boba. Jak wygląda?

Nowa fryzura Anny Starmach

Członkini jury Master Chef wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w zdecydowanie krótszych włosach, na którym widać także główkę jej córeczki. Gwiazda podpisała je hashtagami #ciach #nowaja #nazero. Ten ostatni oczywiście dotyczy maleństwa, które na fryzurę w stylu mamy musi jeszcze trochę poczekać!

Co ciekawe gwiazda napisała, że prosiła fryzjera o podcięcie o centymetr, a wyszło... jak widać! Dobrze, że Annie spodobało się tak krótkie cięcie! Na szczęście włosy mają taką długość, że będzie można je związać, bo to przy opiece nad maluszkiem jest najwygodniejsze! Ale na wizji Ania Starmach prezentuje się doskonale!

Ania Starmach została zasypana przez fanów komplementami „Super Pani wygląda”, „Pięknie Ci”, „Bardzo fajnie”, „Fajna fryzurka”. A Wam jak się podoba? \

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…