Anita-Werner-pokazala-sie-bez-makijazu-na-instagramie
Fot. Robert Wolański
ze świata urody

Anita Werner pokazała na Instagramie jak wygląda bez makijażu!

„Nareszcie ktoś wygląda normalnie na insta, a nie jak woskowany stwór” zachwycają się internauci!

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2020 12:30
Anita-Werner-pokazala-sie-bez-makijazu-na-instagramie
Fot. Robert Wolański

Anita Werner jest jedną z ulubionych dziennikarek TVN. Mimo, że zajmuje się przede wszystkim polityką, widzowie ją doceniają i uwielbiają – na dowód dostała ostatnio statuetkę Telekamery! Do tej pory dziennikarka niewiele zdradzała ze swojego życia osobistego, ale to powoli się zmienia, bo od pewnego czasu Anita Werner jest obecna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już prawie 20 tysięcy osób. Fani mogą zobaczyć gdzie i jak odpoczywa, a także podziwiać fotografie gwiazdy z ukochanym. Teraz do tych zdjęć dołączyły dwa nowe, na których Werner pozuje bez grama makijażu!

Jak Anita Werner wygląda bez makijażu

Na zdjęciu widać opaloną i uśmiechniętą dziennikarkę tuż po urlopie. Wzrok przyciągają przede wszystkim piegi, które zazwyczaj zakrywa makijażem.

Pod zdjęciem dziennikarka użyła kilku hashtagów: #smile #life #powakacjach #myway #nofilter #bezretuszu #nomakeup #positivethinking #dopracy.

Fani są zachwyceni fotografiami i zasypują Anitę Werner komplementami:

Niemożliwe nareszcie ktoś wygląda normalnie na insta, a nie jak woskowany stwór 👏👍cudnie

Piękne piegi pani Anito!!

Jak byłam nastolatką, to na pocieszenie słyszałam, że „Kobieta bez piegów, to jak niebo bez gwiazd” , jako dojrzała kobieta zgadzam się z tym w 100%. Ps. Piękne piegi, ups. gwiazdy ✨

My bardzo kibicujemy wszystkim gwiazdom, które pokazują jak wyglądają bez telewizyjnego makijażu. Bo tylko w ten sposób miliony kobiet są w stanie zrozumieć, że nie ma ludzi idealnych i że te piękne twarze na Instagramie to zazwyczaj dzieło specjalnych aplikacji i filtrów!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.