Anita Werner w nowej zabawnej fryzurze 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Anita Werner zaprezentowała się na Instagramie w nowej, zabawnej fryzurze!

Prezenterka ma do siebie ogromny dystans!

Aleksandra Frankowska 7 sierpnia 2020 14:15
Anita Werner w nowej zabawnej fryzurze 2020
Fot. Instagram

Prezenterka Faktów TVN Anita Werner znana jest z ogromnego dystansu do samej siebie. Gwiazda, która niedawno zadebiutowała na Instagramie. Werner publikuje zdjęcia głównie ze swoich sportowych treningów, które są jej ulubioną częścią dnia. Jej najnowsze zdjęcie jeszcze bardziej udowodniło, że potrafi śmiać się sama z siebie. Fani nie spodziewali się, że jest ma aż tak genialny humor!

Anita Werner jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce

Kluczem do sukcesu Anity Werner od zawsze był pełen profesjonalizm i niezwykła charyzma. Podczas wszystkich swoich wystąpień w telewizji TVN wygląda schludnie i elegancko. Nie można przyczepić się absolutnie do niczego. Gwiazda stroni też od ujawniania faktów ze swojego prywatnego życia. Chroni wszelkie informacje, które mogłyby zostać w jakikolwiek sposób wykorzystane przez zainteresowane nią media.

Zdystansowana Anita Werner w zabawnej fryzurze

Najnowsze zdjęcie, jakie gwiazda opublikowała na Instagramie wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Anita Werner wracając z treningu, nie tylko nie miała na sobie grama makijażu, ale również jej fryzura nieco się potargała. Gwiazda, której nie brak dystansu do samej siebie, opublikowała zestawienie siebie i alpaki, porównując fryzury, które były bardzo podobne! Rozmierzwione włosy prezenterki i bujna czupryna zwierzęcia, rzeczywiście miały ze sobą wspólny pierwiastek.

Ten moment, kiedy po treningu masz fryzurę, którą gdzieś już widziałaś. Jak tam Wasz czwartek, też z uśmiechem? #smile #natural #naturalnie #jakalpaka #bezretuszu #samozycie

Jak widać, Anita Werner doskonale wie, jak zachować się w każdej sytuacji. Na wizji jest zawsze profesjonalna i opanowana, jednak za kulisami na doskonałe poczucie humoru i uwielbia się śmiać. To doskonałe połączenie! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.