Anita Sokołowska
Fot. Instagram@anita_sokolowska
O tym się mówi

Anita Sokołowska radykalnie zmieniła fryzurę

W krótkim cięciu i nowym kolorze wygląda jak Tatiana Okupnik

Marta Cieplak 5 czerwca 2023 11:30
Anita Sokołowska
Fot. Instagram@anita_sokolowska

Anita Sokołowska to uwielbiana przez fanów aktorka. Serce widzów zdobyła najpierw rolą w serialu „Na dobre i na złe”, a potem w „Przyjaciółkach”. Na Instagramie obserwuje ją już 386 tysięcy fanów. I właśnie na swoim feedzie pokazała się w zupełnie nowej, odmienionej wersji. Okazuje się, że Anita Sokołowska postanowiła nie tylko przyciemnić włosy, ale także zdecydowanie je skrócić. Jak teraz wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Figura jest nie do poznania! Aktorka ścięła i przefarbowała włosy

Anita Sokołowska nowa fryzura

Anita Sokołowska zaskoczyła wszystkich swoją spektakularną metamorfozą. Po jasnobrązowych włosach z pasemkami sięgających do ramion nie ma już śladu! Jej fryzura teraz ledwo sięga do ucha i nadaje aktorce „pazura”.

Jak sama napisała pod postem: „Śmiałyśmy się dziś z @da_midays , ze zostawiłam u Niej z 2 kg włosów… 😝”. I faktycznie widać tę różnicę.

Fani są jednak zachwyceni tą metamorfozą i zasypują Anitę Sokołowską komplementami:

Piękna!❤️
Super wyglądasz Anita 😍❤️😍
Uwielbiam Cię Wyglądasz zjawiskowo ❤️
 
Niektórzy zauważyli też podobieństwo do Tatiany Okupnik z czasów, gdy piosenkarka miała krótkie włosy! Zgadzacie się z nimi?

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.