ambasadorki Apart
Fot. mat. prasowe Apart
apart w vivie!

Cztery kobiety, cztery różne style i jedna wspólna miłość…

Najpiękniejsze polskie gwiazdy olśniewają w biżuterii Apart

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 19 lutego 2018 08:15
ambasadorki Apart
Fot. mat. prasowe Apart

Nonszalancka jak Anja Rubik, odważna jak Katarzyna Sokołowska, klasyczna jak Małgorzata Socha czy może minimalistyczna jak Katarzyna Smutniak? Każda z nich jest inna, ale łączy je miłość do pięknej biżuterii.  Zobacz, która ambasadorka Apart jest ci najbliższa i zainspiruj się jej stylem.

Anja Rubik

Fot. materiały prasowe Apart

Najsławniejsza polska modelka znana jest ze swojego nonszalanckiego stylu. Anja zawsze wypada przepięknie i stylowo i zawsze wygląda tak, jakby to nie wymagało od niej jakiegokolwiek wysiłku.

Fot. materiały prasowe Apart

Miłośniczkom stylu modelki do gustu przypadną delikatne łańcuszki w stylu boho, np. naszyjnik Apart ozdobiony małymi gwiazdkami i księżycem wysadzanym cyrkoniami. Druga propozycja w stylu Anji to potrójny łańcuszek z zawieszką w kształcie piórka i cyrkoniami.

Katarzyna Sokołowska

Fot. materiały prasowe Apart

Katarzyna Sokołowska jest najbardziej znaną i rozchwytywaną reżyserką pokazów w Polsce. Współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi projektantami w kraju, nic więc dziwnego, że jest na bieżąco z najnowszymi trendami i nie boi się z nimi eksperymentować.

Fot. materiały prasowe Apart

Jeżeli tak jak Katarzyna Sokołowska lubisz bawić się modą, na pewno spodoba ci się odważny pierścionek Apart z cyrkoniami w kształcie pióra, który nosi się na dwóch palcach. W podobnym stylu jest kolczyk połączony łańcuszkiem z małą nausznicą i kluczykiem.

Małgorzata Socha

Fot. materiały prasowe Apart

Aktorka wielokrotnie była obwoływana najlepiej ubraną polską gwiazdą. Jej styl jest klasyczny, ale na pewno nie jest nudny. Stylizacje, w których występuje na czerwonych dywanach, zawsze wzbudzają zachwyt i inspirują tysiące Polek.

Fot. materiały prasowe Apart

Biżuteria, która kojarzy nam się ze stylem aktorki, to wiszące złote kolczyki Apart wysadzane diamentami. To klasyczne połączenie, odpowiednie na każdą okazję. Aktorka uwielbia także pierścionki w tym samym stylu.

Katarzyna Smutniak

Fot. materiały prasowe Apart

Polska aktorka, którą kochają Włosi. Katarzyna Smutniak zachwyca talentem, wyczuciem stylu i swoją urodą. Często pojawia się na największych festiwalach filmowych Europy, a jej kreacje są eleganckie, ale nowoczesne i często minimalistyczne.

Fot. materiały prasowe Apart

Biżuteria w stylu Katarzyny Smutniak jest prosta w formie, ale jednocześnie bardzo ciekawa. Dokładnie taki jest krótki naszyjnik Apart z interesującymi, srebrnymi elementami albo wiszące kolczyki, które z cyrkoniami.

Niezależnie od tego, która ambasadorka inspiruje cię najbardziej, w salonach Apart albo na stronie www znajdziesz biżuterię, która podkreśli twój własny styl.

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.